DZIELNICOWI ZATRZYMALI, SĄD ZASTOSOWAŁ ARESZT

DZIELNICOWI ZATRZYMALI, SĄD ZASTOSOWAŁ ARESZT

Ponad 250 gram marihuany, 144 gram amfetaminy, 12,5 grama mefedronu i 16 gram ecstasy zabezpieczyli dzielnicowi z południowo-praskiej komendy. Zatrzymali do tej sprawy dwóch mężczyzn. 35 – letni Damiana L., za posiadanie znacznej ilości narkotyków decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. 22 – letni obywatel Ukrainy odpowie przed sądem za posiadanie prawie 3 gramów marihuany, którą ukrył w pudełku po gumie do żucia.

Informację na temat mężczyzny rozprowadzającego narkotykami dzielnicowi uzyskali dzięki współpracy z mieszkańcami. Dokonując codziennego obchodu rejonu służbowego zauważyli młodego mężczyznę wchodzącego do budynku, w którym miało dochodzić do handlu środkami odurzjącymi. Po krótkiej chwili go opuścił. To wzbudziło czujność mundurowych i nie mylili się. Podczas podjętych wobec 22 – latka czynności okazało się, że miał on przy sobie trzy foliowe zawiniątka z suszem roślinnym. Ukrył je w opakowaniu po gumie do żucia. Mężczyzna oświadczył, że zakupił je przed kilkoma minutami i opisał dokładnie osobę sprzedającą.

Potrzebna była pomoc innych policjantów, aby zatrzymanego mężczyznę wraz z zabezpieczonym suszem roślinnym przewieźć do komendy przy ulicy Grenadierów.
Dzielnicowi kontynuowali obserwację. I tym razem cierpliwość została nagrodzona. Dosłownie po kilkunastu minutach zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi jaki przekazał im  zatrzymany obywatel Ukrainy. Wylegitymowano go. Policjanci z 35 – letnim Damianem L. udali się do jego mieszkania. Tam ujawnili liczne pojemniki z suszem roślinnym, białym proszkiem, pastylkami i nasionami a także wagę elektroniczną.

Po przeprowadzeniu testów i zważeniu zabezpieczonych substancji przez techników kryminalistyki okazało się, że Damian L. miał  ponad 250 gram marihuany, 144 gram amfetaminy, 12,5 grama mefedronu i 16 gram ecstasy.

W wydziale dochodzeniowo-śledczym na podstawie zgromadzonych dowodów policjanci przedstawili obywatelowi Ukrainy zarzut posiadania środków odurzających. Natomiast Damian L. za udzielenie środków odurzających oraz za posiadanie znacznej ich ilości decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Previous „ABC‘’ PODCZAS UPAŁÓW
Next MARIHUANA ZABEZPIECZONA W MIESZKANIU

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

OSZUKAŁ PONAD 20 OSÓB

22 zarzuty za oszustwa, 7 zarzutów za usiłowanie oszustwa i 2 zarzuty za sfałszowanie dokumentów usłyszał mężczyzna, który trafił w ręce bielańskich policjantów zwalczających przestępczość gospodarczą. Mateusz S. doprowadził do

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ARESZT ZA PRZETRZYMYWANIE ZAKŁADNIKA

Policjanci stołecznego wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw zakończyli sprawę dotyczącą przetrzymywania zakładnika połączonego ze szczególnym udręczeniem w celu wymuszenia okupu. Do Prokuratury Okręgowej w Warszawie zgłosił się

Warszawa na Sygnale 0 Comments

NARKOTYKI W OPAKOWANIU PO GRZE KOMPUTEROWEJ

Niemal w tym samym czasie policjanci z Piaseczna, Tarczyna i Konstancina – Jeziorny zatrzymali trzech mężczyzn posiadających środki odurzające. Funkcjonariusze zabezpieczyli opium i marihuanę. W jednym przypadku podejrzewany podjął próbę

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź