MARIHUANA ZABEZPIECZONA W MIESZKANIU

MARIHUANA ZABEZPIECZONA W MIESZKANIU

Policjanci zwalczający przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu z Ochoty zatrzymali 17-latka, który odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Funkcjonariusze znaleźli w jego mieszkaniu blisko 110 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzut za popełnione przestępstwo, a sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Ochoty kilka dni temu udali się do jednego z mieszkań na terenie warszawskich Włoch. Z informacji, jakie posiadali wynikało, że przebywający tam młody mężczyzna może posiadać narkotyki. Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci zabezpieczyli blisko 110 gramów marihuany i wagę elektroniczną. Kryminalni zabezpieczyli także pieniądze na poczet przyszłych kar.

Funkcjonariusze zatrzymali 17-latka i przewieźli go do policyjnej celi. Mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut za posiadanie znacznej ilości narkotyków, a sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Za popełnione przestępstwo może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous DZIELNICOWI ZATRZYMALI, SĄD ZASTOSOWAŁ ARESZT
Next KARY DLA OBYWATELI NIEMIEC ZA ZNIEWAŻENIE FLAGI POLSKI

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

„JEŻDŻĄCE DZIUPLE” ZLIKWIDOWANE

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu pruszkowskiej komendy zatrzymali 36-letniego mieszkańca Pruszkowa oraz zabezpieczyli części samochodowe pochodzące z trzech kradzionych aut. Za paserstwo mężczyźnie może grozić kara do 5

Warszawa na Sygnale 0 Comments

WPADŁ PODCZAS PORCJOWANIA NARKOTYKÓW

Grodziscy kryminalni zatrzymali 34-latka podejrzanego o handel narkotykami. Mężczyzna wpadł w swoim domu w momencie, kiedy porcjował amfetamine i mefedron. Policjanci zabezpieczyli ponad 15 gramów tych nielegalnych środków. Marcin S.

Warszawa na Sygnale 0 Comments

POSIADAŁ ŚRODKI ODURZAJĄCE, TERAZ ZA TO ODPOWIE

Policjanci z komendy na Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Podczas kontroli funkcjonariusze znaleźli biały pojemnik z suszem roślinnym, który mężczyzna miał przy sobie. Narkotyk zabezpieczyli, a mężczyzna trafił

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź