POSIADALI NARKOTYKI, TERAZ ZA TO ODPOWIEDZĄ
Policjanci z komisariatu na Bemowie zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Podczas kontroli funkcjonariusze znaleźli przy nich amfetaminę. Narkotyk zabezpieczyli, a 23-letni Łukasz W. i 26-letni Rafał R. trafili do policyjnej celi. Podejrzani dziś najprawdopodobniej usłyszą zarzuty. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.
Policjanci z komisariatu Policji na Bemowie zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie środków odurzających. Podczas kontroli funkcjonariusze ujawnili u 23-letniego Łukasza W. i 26-letniego Rafała R. biały proszek. Wstępnw badanie wykazało, że jest to amfetamina.
Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnej celi. Dalsze czynności z zatrzymanymi będą wykonywali policjanci z wydziału do dochodzeniowo-śledczego z Bemowa. 23-latek i 26-latek dziś najprawdopodobniej usłyszą zarzut posiadania środków odurzających. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.
Może to Ci się spodoba
ODZYSKANO PONAD 3 KILOGRAMY SKRADZIONEGO SREBRA, ZATRZYMANO 2 OSOBY
Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego z Piaseczna zatrzymali dwie osoby podejrzewane o kradzież srebra z jednego z zakładów techniki precyzyjnej. Srebro przed opuszczeniem budynku najpierw z linii technologicznej trafiało pod plastikowe
POSZUKIWANI LISTAMI GOŃCZYMI ZATRZYMANI
Policjanci z zespołu ds. poszukiwań z Woli zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listem gończym. Pierwszy wpadł 26-letni Kamil K., a następnie funkcjonariusze zatrzymali 62-letniego Dariusza M. Zgodnie z dyspozycją Sądu Rejonowego
GRUPA DOKONUJĄCA PRZESTĘPSTW W OBROCIE PALIWAMI ROZBITA
Policjanci z Wołomina oraz Komendy Stołecznej Policji, wspólnie z funkcjonariuszami Zarządu w Olsztynie CBŚP, Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Celno-Skarbowego oraz antyterrorystów z Warszawy, Białegostoku i Olsztyna w ramach pracy operacyjnej oraz śledztwa
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!