ZABEZPIECZONO BLISKO 40 GRAMÓW MARIHUANY

ZABEZPIECZONO BLISKO 40 GRAMÓW MARIHUANY

Kryminalni z Mokotowa przechwycili narkotyki. W wyniku przeprowadzonych działań operacyjnych zatrzymano mężczyznę podejrzewanego o posiadanie środków odurzających. W miejscu zamieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie blisko 40 gramów marihuany, wagę elektroniczną, atrapę broni, dwie maczety oraz środki pieniężne. 25-latek usłyszał już zarzuty karne. Wobec niego zastosowano policyjny dozór.

Długie godziny ciężkiej pracy kryminalnych z Mokotowa oraz ich doskonałe rozpoznanie w środowisku przestępczym to wynik kolejnej udanej realizacji tych policjantów. Pod jednym z adresów czekali bowiem na przyjście 25-latka. Podejrzewali go o posiadanie środków odurzających. I tym razem się nie pomylili. Zabronione prawem środki zabezpieczono w pomieszczeniu mieszkalnym, użytkowanym przez podejrzanego.

Tam znaleźli ukryte blisko 40 gramów marihuany, wagę elektroniczną, atrapę broni oraz dwie maczety. Na poczet przyszłej kary policjanci zabezpieczyli środki pieniężne w kwocie 800 złotych.

Śledczy przedstawili już mężczyźnie zarzuty karne. Za posiadanie narkotyków ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat więzienia. Prokurator zastosował wobec 25-latka środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

Previous ZATRZYMANI NA GORĄCYM UCZYNKU DZIĘKI SĄSIEDZKIEJ CZUJNOŚCI
Next ZATRZYMANI NA PARKINGU, PODCZAS USUWANIA ZABEZPIECZEŃ

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ROZPOZNAJESZ TE OSOBY

Policjanci z mokotowskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży mieszkaniowej. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osób, które mogą mieć z tym związek. Każdy, kto rozpoznaje

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ARESZT ZA OSZUSTWO METODĄ „NA POLICJANTA”

Dzięki natychmiastowej interwencji funkcjonariuszy z wydziału zwalczającego przestępczość samochodową z Ochoty do policyjnej celi trafił Paweł Ś. 21-latek, podając się za ,,policjanta”, próbował wyłudzić 25 tys. złotych od 76-latki. Dodatkowo

Warszawa na Sygnale 0 Comments

600 PACZEK PAPIEROSÓW BEZ AKCYZY

Policjanci z patrolówki zatrzymali dwie osoby i zabezpieczyli 600 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej. 34-letni obywatel Gruzji i 36-letni obywatel Armenii wpadli w ręce funkcjonariuszy tuż przed północą,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź