ZATRZYMANO 24-LATKA, U KTÓREGO W MIESZKANIU ZNALEZIONO PONAD KILOGRAM AMFETAMINY

ZATRZYMANO 24-LATKA, U KTÓREGO W MIESZKANIU ZNALEZIONO PONAD KILOGRAM AMFETAMINY

Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna podczas realizacji działań operacyjnych, zatrzymali 24-letniego mężczyznę u którego w mieszkaniu zabezpieczono ponad kilogram amfetaminy. Sprawa ma charakter rozwojowy i policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań w tej sprawie.

Wieczorem do mieszkania w Konstancinie-Jeziornej zapukali funkcjonariusze z wydziału kryminalnego z Piaseczna. Powodem wizyty były działania operacyjne związane z przestępstwami narkotykowymi.

W wytypowanym przez policjantów mieszkaniu znajdował się 24-letni mężczyzna. Zapytany czy posiada środków odurzających zaprzeczył. Jednak podczas przeszukania kryminalni ujawnili i zabezpieczyli ponad kilogramową torbę z białymi pastylkami, które po badaniu okazały się być amfetaminą.

24-latek trafił do policyjnego aresztu. Jeszcze dziś zostaną mu przedstawione zarzuty karne. Sprawa ma charakter rozwojowy, a policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań w tej sprawie.

Previous KUPOWAŁ LEKI NA SFAŁSZOWANE RECEPTY I HANDLOWAŁ NIMI W INTERNECIE
Next PONAD 60 GRAMÓW KOKAINY W MIESZKANIU

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale

PODEJRZEWANY O SPOWODOWANIE WYPADKU POD WPŁYWEM NARKOTYKÓW TRAFIŁ DO POLICYJNEJ CELI

Policjanci z wydziału ruchu drogowego w Piasecznie zatrzymali 26-letniego kierowcę bmw podejrzewanego o spowodowanie wypadku i kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających. Poszkodowana w zdarzeniu kobieta trafiła do szpitala, a

Warszawa na Sygnale

W LODÓWCE MIAŁ 0,5 KG MARIHUANY, A W POKOJU UPRAWIAŁ KONOPIE

Policjanci z Ochoty zatrzymali Rafała K. W mieszkaniu 34-latka funkcjonariusze zabezpieczyli 0,5 kg marihuany i kilka krzaków konopi indyjskich. Mężczyzna usłyszał już zarzuty za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i

Warszawa na Sygnale

ZATRZYMALI POSZUKIWANEGO LISTEM GOŃCZYM ZA WŁAMANIA I DOPALACZE

Mokotowscy poszukiwacze z wydziału kryminalnego zatrzymali 32-letniego Radosława F. poszukiwanego dwoma listami gończymi. Mężczyzna został skazany przez warszawski sąd za kradzieże i dodatkowo był poszukiwany przez szczecińską prokuraturę za handel