ZABEZPIECZENIE MECZU NA STADIONIE W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM
Policjanci zabezpieczający wczorajszy mecz Świtu z Widzewem Łódź zatrzymali pięciu mężczyzn, którzy są podejrzewani o złamanie prawa. Dwóch podejrzanych o wtargnięcie na płytę stadionu, dwóch o znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy i jeden o posiadanie narkotyków. Zatrzymani to kibice miejscowego klubu jak i zespołu gości. Mężczyznom mogą grozić wyroki pozbawienia wolności, grzywny i zakazy stadionowe.
W trakcie meczu Świtu z Widzewem Łódź kilku kibiców wtargnęło na płytę stadionu. Między mężczyznami doszło do szarpaniny i mecz na kilka minut został przerwany. Zdecydowane działania policjantów doprowadziły do przywrócenia ładu i porządku na obiekcie, dzięki czemu zawody mogły być rozgrywane dalej.
Analiza monitoringu pozwoliła na ustalenie i zatrzymanie dwóch mężczyzn podejrzanych o udział w incydencie. Są to osoby w wieku 28 i 30 lat. Teraz obaj kibice muszą się liczyć z konsekwencjami prawnymi w postaci kary grzywny i zakazu stadionowego. Policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.
Ponadto funkcjonariusze zatrzymali również dwóch mężczyzn w wieku 25 i 27 lat, którzy podejrzani są o znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy. W tym przypadku te osoby muszą się liczyć nawet z karą pozbawienia wolności do lat 3.
Kolejna osoba została zatrzymana przed rozpoczęciem widowiska. 40-letni mężczyzna jest podejrzany o posiadanie środków odurzających. Może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Aktualnie w nowodworskiej komendzie trwają czynności w celu wyjaśnienia okoliczności tych zdarzeń i wyciągnięcia konsekwencji prawnych wobec wszystkich podejrzanych.
Może to Ci się spodoba
NAGRODY DLA NAJLEPSZYCH POLICJANTÓW I PRACOWNIKÓW CYWILNYCH
Komendant Stołeczny Policji za profesjonalne wykonywanie obowiązków służbowych przyznał nagrody 66 policjantkom i policjantom oraz 5 pracownikom cywilnym. Wyróżnienia zostały wręczone w Białej Sali Komendy Stołecznej Policji w obecności kadry
Oto 4 sposoby na radzenie sobie z zakwasami
DOMS, znany również jako „zakwasy”, to coś, co znają wszyscy. Jestem pewien, że każdy z nas odczuwał je w pewnym momencie. Zakwasy nie są spowodowane nadmiernym nagromadzeniem kwasu mlekowego. Ta
DZIEŃ KOBIET W KOMENDZIE STOŁECZNEJ POLICJI
Dzisiejsze Święto Kobiet było okazją do wspólnego spotkania, podczas którego I Zastępca Komendanta Stołecznego Policji mł. insp. Hubert Kowalczewski wraz z Zastępcą Komendanta Stołecznego Policji podinsp. Andrzejem Krajewskim złożyli wszystkim
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!