WŚRÓD ZATRZYMANYCH Z NARKOTYKAMI BYŁ TAKŻE KIEROWCA

WŚRÓD ZATRZYMANYCH Z NARKOTYKAMI BYŁ TAKŻE KIEROWCA

Tylko w ostatni weekend policjanci grodziskiej komendy zatrzymali 4 osoby, które miały przy sobie narkotyki. Przy mężczyznach funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę, amfetaminę, mefedron i tabletkę extasy. Wszyscy usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozi im do 3 lat więzienia. Dalsze badania wykażą, czy 24-letni kierowca prowadził pojazd także po ich zażyciu.

Każdego dnia grodziscy policjanci zwracają uwagę na podejrzane zachowania osób, mogące świadczyć o popełnianiu przestępstw narkotykowych. Dzięki dobremu rozpoznaniu, w ostatni weekend, w różnych miejscach powiatu, funkcjonariusze zatrzymali czterech mężczyzn, przy których zabezpieczyli środki odurzające.

W czasie piątkowej służby policjanci patrolujący teren miasta, na jednym z grodziskich osiedli podjęli interwencję wobec grupy mężczyzn spożywających alkohol na przystanku. Podczas kontroli osobistej, przy jednym z nich, zabezpieczyli torebkę z amfetaminą. Po sprawdzeniu danych 29-latka okazało się, że jest on poszukiwany przez sąd do ustalenia miejsca pobytu i odbycia zastępczej kary aresztu. Kamil B. został zatrzymany.

W innym miejscu funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, który na widok radiowozu wyrzucił coś na ziemię. Szybko okazało się, że 21-latek próbował pozbyć się torebki z marihuaną. Dawid Z. również trafił do policyjnej celi.

Po północy policjanci pełniący służbę na ulicach Milanówka zatrzymali do kontroli iveco. Podczas sprawdzania danych kierowcy, jego zachowanie wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy i postanowili sprawdzić, czy 24-latek nie posiada przy sobie zabronionych przedmiotów. W samochodzie zostało znalezione opakowanie z marihuaną, mefedronem i tabletką extasy. Artur M. został zatrzymany, a nielegalne substancje zabezpieczone. Kierowca został poddany badaniom, które wykażą, czy prowadził auto po ich zażyciu.

W sobotnią noc legitymowanie grupy mężczyzn na jednej z grodziskich ulic również zakończyło się zatrzymaniem jednego z nich. 23-latek miał przy sobie 2 torebki z marihuaną. Krzysztof G. także został doprowadzony przez policjantów do komendy.

Wszyscy mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. To przestępstwo zagrożone jest karą nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Previous ŚCIGANY LISTEM GOŃCZYM CHCIAŁ WRĘCZYĆ ŁAPÓWKĘ
Next POLICJANCI ZABEZPIECZYLI PONAD 25 TYSIĘCY SZTUK NIELEGALNYCH PAPIEROSÓW

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

SPRAWCA PODPALENIA WŁOSÓW W AUTOBUSIE ZATRZYMANY

Policjanci z wydziału kryminalnego na Pradze Północ ustalili i zatrzymali 36-latka, który podpalił pasażerce autobusu miejskiego pasmo włosów. Michał H. przyznał się do zarzucanego mu czynu i usłyszał zarzut narażenia

Warszawa na Sygnale 0 Comments

PRAWIE 300 GRAMÓW MARIHUANY PRZEWOZIŁ SAMOCHODEM

Pakunek z prawie 300 gramami marihuany schowany w pojeździe, znaleźli kryminalni z Bielan podczas kontroli samochodu przy ul. Maczka. Narkotyki zostały zabezpieczone, a 47-letni kierowca został zatrzymany. Arturowi K. za

Warszawa na Sygnale 0 Comments

DZIELNICOWI ZATRZYMALI, SĄD ZASTOSOWAŁ ARESZT

Ponad 250 gram marihuany, 144 gram amfetaminy, 12,5 grama mefedronu i 16 gram ecstasy zabezpieczyli dzielnicowi z południowo-praskiej komendy. Zatrzymali do tej sprawy dwóch mężczyzn. 35 – letni Damiana L.,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź