Thames British School – zapewnij swojemu dziecku najlepszą przyszłość

Thames British School – zapewnij swojemu dziecku najlepszą przyszłość

Nauka języków to świetna inwestycja w przyszłość dziecka. Warto wybrać dobrą szkołę międzynarodową, która zagwarantuje edukację na najwyższym poziomie.

Dzięki temu można mieć pewność, że pociecha nie tylko zdobędzie najlepsze wykształcenie, ale także będzie w stanie bez najmniejszych przeszkód rozpocząć studia w anglojęzycznym kraju.

Thames British School – szkoła idealna dla Twojego dziecka

Dlaczego warto zapisać dziecko na zajęcia do Thames British School? W nauce języka ważne jest, aby jak najwięcej się nim posługiwać. W tej szkole to możliwe, a dba o to wykwalifikowana kadra z różnych zakątków świata. Dzięki temu dzieci mają nie tylko możliwość nauki języka, ale również poznawania innych kultur, czy nabywania szacunku i otwartości do różnorodności.

W Thames British School zajęcia prowadzone są po angielsku, dzięki czemu uczniowie od samego początku oswajają się z językiem. 

International school, czyli angielski od najmłodszych lat

Thames British School oferuje kilka programów nauczania, które są dostosowane do różnych grup wiekowych. Już od najmłodszych lat dzieci mogą w przystępny sposób poznawać język angielski. Dzięki systemowi Early Years Foundation Stage maluchy w okresie przedszkolnym mogą – za pomocą siedmiu obszarów nauki – poznawać obcy język poprzez zabawę i ciekawe zajęcia. Odpowiednie warunki zapewnia im profesjonalna kadra, dbająca o bezpieczeństwo podopiecznych, a dodatkowy komfort zapewniają małe grupy, dzięki czemu nauczyciele mogą do każdego dziecka podejść w indywidualny sposób. 

Z angielskim od postaw

Kolejnym etapem jest Cambrigde Primary, który jest przeznaczony dla uczniów zerówek i klas pierwszych. To ważne, aby dzieci w tym wieku otrzymały dostęp do nieco bardziej zaawansowanej nauki języka angielskiego, jak również miały styczność z historią, muzyką, wychowaniem fizycznym, informatyką, geografią, matematyką, naukami przyrodniczymi, a także sztuką i projektowaniem. Zajęcia są prowadzone w ciekawy i angażujący sposób, aby dzieci mogły wynieść z nich jak najwięcej.

Program Cambridge Lower Secondary skierowany jest dla uczniów pomiędzy 11, a 14 rokiem życia. W dużej mierze skupia się na tym, aby w dzieciach rozwijała się pasja do różnych kierunków nauki.  Dzięki temu uczniowie mogą zdecydować, który z przedmiotów interesuje je na tyle, aby brać udział w zajęciach w rozszerzonym wariancie. Warto pamiętać o tym, że  Thames British School nabytą wiedzę weryfikuje poprzez liczne egzaminy – zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.

Matura po angielsku to nie problem!

Uczniowie w wieku 14 do 16 lat mogą skorzystać z programu Cambdrige iGCSE (International General Certificate of Secondary Education). To świetna przepustka do uniwersytetów znajdujących się w światowych czołówkach, a także do najlepszych pracodawców. Program ten umożliwia Twojemu dziecku rozwój, który jest gwarancją sukcesu. Jest on przeznaczony nie tylko dla tych uczniów, których pierwszym językiem jest angielski.

Aby umożliwić uczniom jak najlepszy start w przyszłość, szkoła daje im wybór tych przedmiotów, w których czują się najpewniej i z którymi wiążą swoją przyszłość. Oprócz angielskiego i matematyki Thames British School oferuje również zajęcia z hiszpańskiego, niemieckiego i francuskiego.

Proces edukacji w Thames British School kończy matura międzynarodowa (IB Diploma), która otwiera drogę do najlepszych uniwersytetów na świecie takich jak Harvard, Stanford czy Uniwersytet Sorbonne. Przygotowuje do niej trzyletni program, w ramach którego do wyboru jest aż 20 kursów w sześciu grupach przedmiotowych. Kończy się on egzaminami zewnętrznymi. Dodatkowo przez cały czas uczniowie mają dostęp do licznych zajęć pozalekcyjnych, dzięki którym mogą rozwijać swoje pasje i zdobywać hobby budujące ich osobowość.  

Warto postawić na rozwój dziecka już od najmłodszych lat. Wybór Thames British School gwarantuje, że Twoje dziecko, oprócz świetnej znajomości języka, będzie mogło się pochwalić wieloma cennymi umiejętnościami, co zagwarantuje mu liczne sukcesy w przyszłości.

Previous Jak zadbać o nienaganną czystość mebli? Wybierz profesjonalne pranie tapicerki
Next Ośrodek odwykowy leczenia uzależnień - jaki wybrać?

Może to Ci się spodoba

Kultura 0 Comments

Szkoły międzynarodowe stają się coraz bardziej popularne – sprawdź Thames British School

Szkoły międzynarodowe cieszą się w ostatnim czasie ogromną popularnością wśród uczniów i ich rodziców. Nic dziwnego, ponieważ to gwarancja dobrego wykształcenia, perfekcyjnego opanowania języka obcego oraz bycia bardziej atrakcyjnym dla

Kultura 0 Comments

Warszawa najpopularniejszym obok Krakowa miastem wśród turystów

Pod względem liczby turystów Warszawa jest obok Krakowa najpopularniejszym polskimi miastem. Według szacunków instytutu IPSOS w 2014 roku stolicę odwiedziło około 8 mln osób, z czego niemal 3 mln to turyści zagraniczni.

Kultura 0 Comments

Zwiedzanie centrum Warszawy – gdzie najlepiej zostawić auto?

Organizując wycieczkę do Warszawy, na pewno myślisz, że największym wyzwaniem będzie znalezienie dogodnego miejsca parkingowego w centrum miasta. To nie do końca prawda! Dziś w stolicy możesz skorzystać z wielu

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź