Thames British School – zapewnij swojemu dziecku najlepszą przyszłość

Thames British School – zapewnij swojemu dziecku najlepszą przyszłość

Nauka języków to świetna inwestycja w przyszłość dziecka. Warto wybrać dobrą szkołę międzynarodową, która zagwarantuje edukację na najwyższym poziomie.

Dzięki temu można mieć pewność, że pociecha nie tylko zdobędzie najlepsze wykształcenie, ale także będzie w stanie bez najmniejszych przeszkód rozpocząć studia w anglojęzycznym kraju.

Thames British School – szkoła idealna dla Twojego dziecka

Dlaczego warto zapisać dziecko na zajęcia do Thames British School? W nauce języka ważne jest, aby jak najwięcej się nim posługiwać. W tej szkole to możliwe, a dba o to wykwalifikowana kadra z różnych zakątków świata. Dzięki temu dzieci mają nie tylko możliwość nauki języka, ale również poznawania innych kultur, czy nabywania szacunku i otwartości do różnorodności.

W Thames British School zajęcia prowadzone są po angielsku, dzięki czemu uczniowie od samego początku oswajają się z językiem. 

International school, czyli angielski od najmłodszych lat

Thames British School oferuje kilka programów nauczania, które są dostosowane do różnych grup wiekowych. Już od najmłodszych lat dzieci mogą w przystępny sposób poznawać język angielski. Dzięki systemowi Early Years Foundation Stage maluchy w okresie przedszkolnym mogą – za pomocą siedmiu obszarów nauki – poznawać obcy język poprzez zabawę i ciekawe zajęcia. Odpowiednie warunki zapewnia im profesjonalna kadra, dbająca o bezpieczeństwo podopiecznych, a dodatkowy komfort zapewniają małe grupy, dzięki czemu nauczyciele mogą do każdego dziecka podejść w indywidualny sposób. 

Z angielskim od postaw

Kolejnym etapem jest Cambrigde Primary, który jest przeznaczony dla uczniów zerówek i klas pierwszych. To ważne, aby dzieci w tym wieku otrzymały dostęp do nieco bardziej zaawansowanej nauki języka angielskiego, jak również miały styczność z historią, muzyką, wychowaniem fizycznym, informatyką, geografią, matematyką, naukami przyrodniczymi, a także sztuką i projektowaniem. Zajęcia są prowadzone w ciekawy i angażujący sposób, aby dzieci mogły wynieść z nich jak najwięcej.

Program Cambridge Lower Secondary skierowany jest dla uczniów pomiędzy 11, a 14 rokiem życia. W dużej mierze skupia się na tym, aby w dzieciach rozwijała się pasja do różnych kierunków nauki.  Dzięki temu uczniowie mogą zdecydować, który z przedmiotów interesuje je na tyle, aby brać udział w zajęciach w rozszerzonym wariancie. Warto pamiętać o tym, że  Thames British School nabytą wiedzę weryfikuje poprzez liczne egzaminy – zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.

Matura po angielsku to nie problem!

Uczniowie w wieku 14 do 16 lat mogą skorzystać z programu Cambdrige iGCSE (International General Certificate of Secondary Education). To świetna przepustka do uniwersytetów znajdujących się w światowych czołówkach, a także do najlepszych pracodawców. Program ten umożliwia Twojemu dziecku rozwój, który jest gwarancją sukcesu. Jest on przeznaczony nie tylko dla tych uczniów, których pierwszym językiem jest angielski.

Aby umożliwić uczniom jak najlepszy start w przyszłość, szkoła daje im wybór tych przedmiotów, w których czują się najpewniej i z którymi wiążą swoją przyszłość. Oprócz angielskiego i matematyki Thames British School oferuje również zajęcia z hiszpańskiego, niemieckiego i francuskiego.

Proces edukacji w Thames British School kończy matura międzynarodowa (IB Diploma), która otwiera drogę do najlepszych uniwersytetów na świecie takich jak Harvard, Stanford czy Uniwersytet Sorbonne. Przygotowuje do niej trzyletni program, w ramach którego do wyboru jest aż 20 kursów w sześciu grupach przedmiotowych. Kończy się on egzaminami zewnętrznymi. Dodatkowo przez cały czas uczniowie mają dostęp do licznych zajęć pozalekcyjnych, dzięki którym mogą rozwijać swoje pasje i zdobywać hobby budujące ich osobowość.  

Warto postawić na rozwój dziecka już od najmłodszych lat. Wybór Thames British School gwarantuje, że Twoje dziecko, oprócz świetnej znajomości języka, będzie mogło się pochwalić wieloma cennymi umiejętnościami, co zagwarantuje mu liczne sukcesy w przyszłości.

Previous Jak zadbać o nienaganną czystość mebli? Wybierz profesjonalne pranie tapicerki
Next Ośrodek odwykowy leczenia uzależnień - jaki wybrać?

Może to Ci się spodoba

Kultura 0 Comments

Wrocław – rumową stolicą Polski. Już 23 i 24 czerwca

Rum Love Festiwal to niezwykła okazja do wstępu do świata rumów. Świata bogatego jak mało który inny. To na tym festiwalu poznasz nowe smaki i aromaty najlepszych rumów jakie tylko

Life&Style 0 Comments

Odkrywanie uroku miast w ręcznie malowanych obrazach

Miasta, z ich złożoną architekturą i tętniącym życiem, od dawna były inspiracją dla artystów. Ręcznie malowane obrazy miejskie oferują unikalne spojrzenie na urbanistyczny krajobraz, odzwierciedlając zarówno jego fizyczny wygląd, jak

Kultura 0 Comments

Warszawa zachęca turystów i mieszkańców do korzystania z aplikacji

Warszawa postanowiła wykorzystać do promocji miasta najnowsze technologie. Stawia na aplikacje mobilne, które wykorzystują wirtualną rzeczywistość jako formę poznawania miasta i jego historii. Ostatnio powstała aplikacja wirtualnej rzeczywistości #HoryzontHistorii. Miasto proponuje

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź