POSZUKIWANY 5 LISTAMI GOŃCZYMI UKRYWAŁ SIĘ PRZEZ 6 LAT, NA KOLEJNE 8 TRAFIŁ DO ZAKŁADU KARNEGO

POSZUKIWANY 5 LISTAMI GOŃCZYMI UKRYWAŁ SIĘ PRZEZ 6 LAT, NA KOLEJNE 8 TRAFIŁ DO ZAKŁADU KARNEGO

Kryminalni z zespołu ds. poszukiwań i identyfikacji osób na Pradze Północ zatrzymali 40-letniego mężczyznę poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości. Andrzej M. 6 lat temu opuścił zakład karny, udając się na ,,przepustkę”, ale już do niego nie powrócił i od tamtej pory ukrywał się przed organami ścigania. Za 40-latkiem sądy wydały 5 listów gończych w celu odbycia łącznej kary prawie 8 lat pozbawienia wolności za m.in. przestępstwa kradzieży. Do zatrzymania mężczyzny doszło w miejscowości Skrzeszew. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego.

Kryminalni z referatu poszukiwań i identyfikacji osób północnopraskiej komendy wykorzystując operacyjne źródła informacji dowiedzieli się o miejscu, gdzie może przebywać poszukiwany. Najpierw objęli obserwacją jedną z posesji w miejscowości Skrzeszew. Kiedy mieli pewność, że ukrywa się tam Andrzej M. zatrzymali go.

Z kartotek policyjnych wynikało, że mężczyzna od 6 lat ukrywał się przed organami ścigania. 40-latek opuścił zakład karny na tzw. ,,przepustkę”, ale już do niego nie powrócił i nieznane było jego miejsce pobytu. Mężczyzna poszukiwany był przez sąd okręgowy i sądy rejonowe 5 listami gończymi w celu doprowadzenia do zakładu karnego za przestępstwa, m.in. kradzieży oraz posługiwanie się sfałszowanym dokumentem. Dodatkowo Prokuratura Rejonowa dla Warszawy Pragi Północ i Ochoty wydały za nim dwa zarządzenia o ustalenie miejsca pobytu do celów prawnych.

Podczas przeszukania kryminalni ujawnili również prawo jazdy i legitymację wędkarską ze zdjęciem Andrzeja M., stwierdzającymi tożsamość innego mężczyzny.

40-latek w północnopraskiej komendzie usłyszał zarzuty fałszerstwa dokumentów w warunkach recydywy. Po czynnościach został osadzony w zakładzie karnym, gdzie spędzi najbliższe 8 lat.

Previous 145 ZARZUTÓW, TRZY OSOBY ZATRZYMANE I TYMCZASOWO ARESZTOWANE
Next ROZBITA GRUPA, KTÓRA WPROWADZIŁA DO OBROTU ZNACZNE ILOŚCI NARKOTYKÓW

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ZABEZPIECZONO BLISKO 40 GRAMÓW MARIHUANY

Kryminalni z Mokotowa przechwycili narkotyki. W wyniku przeprowadzonych działań operacyjnych zatrzymano mężczyznę podejrzewanego o posiadanie środków odurzających. W miejscu zamieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie blisko 40 gramów marihuany, wagę elektroniczną, atrapę

Warszawa na Sygnale 0 Comments

WPADŁ PODCZAS PORCJOWANIA NARKOTYKÓW

Grodziscy kryminalni zatrzymali 34-latka podejrzanego o handel narkotykami. Mężczyzna wpadł w swoim domu w momencie, kiedy porcjował amfetamine i mefedron. Policjanci zabezpieczyli ponad 15 gramów tych nielegalnych środków. Marcin S.

Warszawa na Sygnale 0 Comments

POSIADAŁ ŚRODKI ODURZAJĄCE, TERAZ ZA TO ODPOWIE

Policjanci z komendy na Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Podczas kontroli funkcjonariusze znaleźli biały pojemnik z suszem roślinnym, który mężczyzna miał przy sobie. Narkotyk zabezpieczyli, a mężczyzna trafił

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź