POSZUKIWANY 5 LISTAMI GOŃCZYMI UKRYWAŁ SIĘ PRZEZ 6 LAT, NA KOLEJNE 8 TRAFIŁ DO ZAKŁADU KARNEGO

POSZUKIWANY 5 LISTAMI GOŃCZYMI UKRYWAŁ SIĘ PRZEZ 6 LAT, NA KOLEJNE 8 TRAFIŁ DO ZAKŁADU KARNEGO

Kryminalni z zespołu ds. poszukiwań i identyfikacji osób na Pradze Północ zatrzymali 40-letniego mężczyznę poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości. Andrzej M. 6 lat temu opuścił zakład karny, udając się na ,,przepustkę”, ale już do niego nie powrócił i od tamtej pory ukrywał się przed organami ścigania. Za 40-latkiem sądy wydały 5 listów gończych w celu odbycia łącznej kary prawie 8 lat pozbawienia wolności za m.in. przestępstwa kradzieży. Do zatrzymania mężczyzny doszło w miejscowości Skrzeszew. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego.

Kryminalni z referatu poszukiwań i identyfikacji osób północnopraskiej komendy wykorzystując operacyjne źródła informacji dowiedzieli się o miejscu, gdzie może przebywać poszukiwany. Najpierw objęli obserwacją jedną z posesji w miejscowości Skrzeszew. Kiedy mieli pewność, że ukrywa się tam Andrzej M. zatrzymali go.

Z kartotek policyjnych wynikało, że mężczyzna od 6 lat ukrywał się przed organami ścigania. 40-latek opuścił zakład karny na tzw. ,,przepustkę”, ale już do niego nie powrócił i nieznane było jego miejsce pobytu. Mężczyzna poszukiwany był przez sąd okręgowy i sądy rejonowe 5 listami gończymi w celu doprowadzenia do zakładu karnego za przestępstwa, m.in. kradzieży oraz posługiwanie się sfałszowanym dokumentem. Dodatkowo Prokuratura Rejonowa dla Warszawy Pragi Północ i Ochoty wydały za nim dwa zarządzenia o ustalenie miejsca pobytu do celów prawnych.

Podczas przeszukania kryminalni ujawnili również prawo jazdy i legitymację wędkarską ze zdjęciem Andrzeja M., stwierdzającymi tożsamość innego mężczyzny.

40-latek w północnopraskiej komendzie usłyszał zarzuty fałszerstwa dokumentów w warunkach recydywy. Po czynnościach został osadzony w zakładzie karnym, gdzie spędzi najbliższe 8 lat.

Previous 145 ZARZUTÓW, TRZY OSOBY ZATRZYMANE I TYMCZASOWO ARESZTOWANE
Next ROZBITA GRUPA, KTÓRA WPROWADZIŁA DO OBROTU ZNACZNE ILOŚCI NARKOTYKÓW

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ROZPOZNAJESZ TĘ OSOBĘ?

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży portfela i późniejszej nieautoryzowanej transakcji w biletomacie. Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery monitoringu. Każdy, kto rozpoznaje

Warszawa na Sygnale 0 Comments

TO BYŁO OSZUSTWO METODĄ „NA POLICJANTA” – ROZPOZNAJESZ TEGO MĘŻCZYZNĘ?

Śródmiejscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące oszustwa metodą „na policjanta”. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa, który doprowadził pokrzywdzoną do niekorzystnego rozporządzania swoim mieniem na kwotę 5000 złotych. Każdy,

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ARESZT DLA PODEJRZANYCH O ROZBÓJ I CIĘŻKI USZCZERBEK NA ZDROWIU

Śródmiejscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój i spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Jak wynika z relacji pokrzywdzonego 62-letni Andrzej S. zaatakował go, dotkliwie pobił, po czym zabrał mu

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź