POLICJANCI ZAPOBIEGLI WYŁUDZENIU 130 TYSIĘCY ZŁOTYCH
Policjanci wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją dzięki informacji operacyjnej i szybkiej, profesjonalnej reakcji, na gorącym uczynku zatrzymali podejrzewaną o usiłowanie wyłudzenia kredytu. 37-letnia Justyna Ż. chciała wziąć 130 tysięcy pożyczki, przedkładając sfałszowane dokumenty. Policjanci do wypłaty nie dopuścili, a zatrzymana odpowie za usiłowanie oszustwa.
Policjanci zajmujący się przestępczością gospodarczą w wyniku pracy operacyjnej pozyskali informację na temat planowanego wyłudzenia kredytu. Funkcjonariusze błyskawicznie zaplanowali działania. Pojawili się w okolicy wskazanej placówki bankowej, podjęli obserwację. Kiedy pojawiła się kobieta i miała przystąpić do podpisywania umowy została zatrzymana, a sfałszowane dokumenty o zarobkach i zatrudnieniu zabezpieczono.
37-letnia Justyna Ż. planowała zaciągnąć 130 tysięcy złotych kredytu. Dzięki działaniom policjantów kobieta trafiła do policyjnej celi, a pieniądze pozostały w banku.
Teraz kobieta odpowie za usiłowanie dokonania oszustwa.
Może to Ci się spodoba
ROZPOZNAJESZ TĘ OSOBĘ?
Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie dotyczące zniszczenia mienia. Nieustalony dotąd sprawca uszkodził cztery tablice memoratywne w Muzeum Więzienia Pawiak przy ulicy Dzielnej. Wizerunek osoby podejrzewanej o to przestępstwo
Co to jest auto detailing?
Auto detailing polega na dokładnym myciu, polerowaniu, zabezpieczaniu i ochronie lakieru woskiem lub powłoką. W jego skład wchodzi również renowacja lamp oraz profesjonalne pranie tapicerki. Jest to proces, który przywraca
POLICYJNE ZABEZPIECZENIE WIZYTY PREZYDENTA USA W WARSZAWIE
W środę (5 lipca) o godz. 22.15, prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump wraz z małżonką wylądował na warszawskim Okęciu. Kwadrans później, po krótkim powitaniu, w eskorcie policyjnych radiowozów i motocykli