PODEJRZEWANY O SPOWODOWANIE WYPADKU POD WPŁYWEM NARKOTYKÓW TRAFIŁ DO POLICYJNEJ CELI

PODEJRZEWANY O SPOWODOWANIE WYPADKU POD WPŁYWEM NARKOTYKÓW TRAFIŁ DO POLICYJNEJ CELI

Policjanci z wydziału ruchu drogowego w Piasecznie zatrzymali 26-letniego kierowcę bmw podejrzewanego o spowodowanie wypadku i kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających. Poszkodowana w zdarzeniu kobieta trafiła do szpitala, a mężczyznę osadzono w policyjnym areszcie.

Policjanci z Piaseczna zatrzymali kolejną już w tym roku osobę, która zdecydowała się wsiąść za kierownicę pojazdu będąc pod wpływem środków odurzających.

Wczoraj o godzinie 16.00 w Piasecznie na ulicy Geodetów kierowca bmw wykonując manewr wyprzedzania innych pojazdów oraz najprawdopodobniej przekraczając dozwoloną tu prędkość, najechał na tył renault. W wyniku uderzenia kierująca renault 36-latka straciła panowanie nad samochodem, zjechała do rowu i uderzyła w przydrożne drzewo. Kobieta została zabrana do szpitala, a policjanci zbadali stan trzeźwości u kierowcy bmw. Badanie nie wykazało by mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Lecz zawodowa czujność funkcjonariuszy drogówki okazała się niezawodna.

Mundurowi zdecydowali się jeszcze na przeprowadzenie badania toksykologicznego, które wykazało, że 26-latek swój pojazd prowadził będąc pod wpływem środków odurzających.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Policjanci przypominają, że odpowiedzialność karna za spowodowanie wypadku pod wpływem środków odurzających jest taka sama, jak w przypadku spowodowania wypadku pod wpływem alkoholu.

Previous ZABEZPIECZONO GRANATY, BROŃ I AMUNICJĘ
Next ARESZT DLA PODEJRZANYCH O ROZBÓJ I CIĘŻKI USZCZERBEK NA ZDROWIU

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ZATRZYMALI POSZUKIWANEGO LISTEM GOŃCZYM ZA OSZUSTWA „NA WNUCZKA”

Policjanci z mokotowskiego wydziału kryminalnego zatrzymali poszukiwanego listem gończym za oszustwa „na wnuczka” oraz rozbój. 27-latek ukrywał się przez wymiarem sprawiedliwości, ponieważ wiedział, że najbliższe 6 lat musi spędzić za

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ZATRZYMALI POSZUKIWANEGO LISTEM GOŃCZYM ZA WŁAMANIA I DOPALACZE

Mokotowscy poszukiwacze z wydziału kryminalnego zatrzymali 32-letniego Radosława F. poszukiwanego dwoma listami gończymi. Mężczyzna został skazany przez warszawski sąd za kradzieże i dodatkowo był poszukiwany przez szczecińską prokuraturę za handel

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ZLIKWIDOWANA DZIUPLA SAMOCHODOWA, TYMCZASOWY ARESZT DLA „PASERA”

Mińscy kryminalni specjalizujący się w ujawnianiu i zwalczaniu przestępczości samochodowej namierzyli i zlikwidowali wspólnie z policjantami z Halinowa samochodową dziuplę w gminie Dębe Wielkie. Policjantów w działaniach wspomagali biegli z

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź