NIETRZEŹWY KIEROWCA SPOWODOWAŁ ŚMIERTELNY WYPADEK
Na trzy miesiące aresztował sąd Marcina R. podejrzanego o spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Do zdarzenia doszło przy ulicy Ogrodników. Kierujący mercedesem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w latarnię. Badanie alkomatem wykazało blisko dwa promile alkoholu w jego organizmie. W wyniku zdarzenia 31-letni pasażer mercedesa poniósł śmierć.
Po 18.00, przy ulicy Ogrodników doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący mercedesem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w latarnię. W wyniku zdarzenia 31-letni pasażer mercedesa poniósł śmierć.
Okazało się, że kierujący mercedesem Marcin R. jest pijany. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali 33-latka. W trakcie zbierania materiału dowodowego wyszło na jaw, że mężczyzna był już wcześniej karany za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych do grudnia 2017 roku.
33-latek usłyszał zarzut spowodowania wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym będąc w stanie nietrzeźwości, przy czym czynu tego dopuścił się będąc już skazanym prawomocnym wyrokiem sądu za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz w okresie obowiązywania zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Wczoraj sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu Marcina R. na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności dla lat 8.
Może to Ci się spodoba
Legend of Rock Wrocław – Hala Stulecia 25 marca 2023
The Legend of Rock Symphonic Rock Never Dies! 25 marca 2023 Wrocław Hala Stulecia 18 listopada 2023 Katowice Spodek godz. 20:00 Spektakularna produkcja! Poczuj niesamowite emocje podczas jedynego takiego koncertu
ZWOLNIJ TEMPO PRZED PODRÓŻĄ
Wielu mieszkańców garnizonu warszawskiego w okresie zbliżających się ferii wybiera się na wypoczynek w odległe rejony naszego kraju lub poza jego granicę. Przed podróżą sprawdźmy stan techniczny naszego samochodu. Wizyta
Jak działają probiotyki?
Regularne zażywanie probiotyków w określonej ilości przynosi korzyści dla ogólnego zdrowia i samopoczucia. Wspierają organizm między innymi podczas antybiotykoterapii, kiedy niezbędne jest odbudowanie równowagi w jelitach. Chodzi głównie o drobnoustroje,