MIAŁ PRZY SOBIE NARKOTYKI I MŁYNEK DO KRUSZENIA MARIHUANY
Policjanci z Legionowa zatrzymali 25-latka, przy którym znaleźli prawie 30 gramów marihuany. Oprócz narkotyków w plecaku Gabriel R. miał specjalny młynek służący do rozkruszania suszu. Za posiadanie środków odurzających mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.
W ubiegły wtorek o 7.00 rano na ulicy Al. Legionów policjanci podjęli interwencję wobec idącego mężczyzny. Ten na widok policjantów dziwnie się zachowywał i nerwowo rozglądał.
Kiedy policjanci zapytali czy mężczyzna coś ukrywa 25-latek od razu przyznał, że ma w plecaku „trochę” narkotyków. Mundurowi znaleźli w plecaku torebkę z suszem roślinnym, specjalny młynek służący do kruszenia marihuany i inne akcesoria służące do palenia zakazanych środków.
W związku z ujawnionymi narkotykami o wadze prawie 30 gramów 25-letni Gabriel R. został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Usłyszał zarzut karny i przyznał się do winy. Za posiadanie narkotyków grozi mu teraz do 3 lat więzienia.
Może to Ci się spodoba
NAPADALI NA KOBIETY, TRAFILI DO ARESZTU NA TRZY MIESIĄCE
Skuteczność wolskich policjantów z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu doprowadziła do ustalenia i zatrzymania dwóch obywateli Ukrainy podejrzanych o cztery rozboje oraz inną czynność seksualną na
KIEROWCA MERCEDESA BEZ UPRAWNIEŃ, ZA TO Z PROMILAMI
Prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie miał zatrzymany przez policjantów ze stołecznej drogówki kierowca mercedesa. Mężczyzna zajeżdżał drogę innym pojazdom. Dalszą jazdę uniemożliwiły mu osoby, który były świadkami tego zdarzenia.
TO BYŁO OSZUSTWO METODĄ „NA POLICJANTA” – ROZPOZNAJESZ TEGO MĘŻCZYZNĘ?
Śródmiejscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące oszustwa metodą „na policjanta”. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa, który doprowadził pokrzywdzoną do niekorzystnego rozporządzania swoim mieniem na kwotę 5000 złotych. Każdy,
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!