W LODÓWCE MIAŁ 0,5 KG MARIHUANY, A W POKOJU UPRAWIAŁ KONOPIE
Policjanci z Ochoty zatrzymali Rafała K. W mieszkaniu 34-latka funkcjonariusze zabezpieczyli 0,5 kg marihuany i kilka krzaków konopi indyjskich. Mężczyzna usłyszał już zarzuty za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i uprawę konopi indyjskich. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.
Funkcjonariusze z Ochoty ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie Ursusa może znajdować się plantacja konopi indyjskich. Policjanci postanowili to sprawdzić. Wczoraj kryminalni udali się pod wskazany adres. Podczas przeszukania pokoju ujawnili cztery doniczki z sadzonkami konopi indyjskich. Natomiast w kuchni, w lodówce znaleźli worek foliowy z 0,5 kg marihuany.
Rafał K. został zatrzymany i trafił do komisariatu w Ursusie. Śledczy przedstawili mu już dwa zarzuty za popełnione przestępstwa. Teraz może mu grozić kara do 8 lat pozbawienia wolności.
Może to Ci się spodoba
POLICJANCI ZABEZPIECZYLI ZNACZNĄ ILOŚĆ OSTREJ AMUNICJI
Policjanci z Piaseczna i Zalesia Górnego zatrzymali mężczyznę, u którego w mieszkaniu odnaleźli znaczną ilość ostrej amunicji do broni palnej różnego kalibru. 66-letni mężczyzna trafił do policyjnej celi. Sprawa ma
ZDEMOLOWALI RESTAURACJĘ, BO POSIŁEK BYŁ NIESMACZNY
Policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego potrzebowali zaledwie kilkunastu minut, aby zatrzymać sprawców zdemolowania restauracji. Pokrzywdzony straty oszacował na blisko 4 tysiące złotych. 19-letni Adrian N., 27-letni Kamil J., 21-letni Tomasz D.
TRZECH KIEROWCÓW ZATRZYMANYCH ZA PRZESTEPSTWO W CIĄGU KILKU GODZIN
Policjanci pełniący wczoraj służbę na Pradze Północ, podczas kontroli drogowych zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 24 do 44 lat, którzy wsiadając za kierownicę swoich aut dopuścili się przestępstwa. Dariusz
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!