ODZYSKANO PONAD 3 KILOGRAMY SKRADZIONEGO SREBRA, ZATRZYMANO 2 OSOBY

ODZYSKANO PONAD 3 KILOGRAMY SKRADZIONEGO SREBRA, ZATRZYMANO 2 OSOBY

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego z Piaseczna zatrzymali dwie osoby podejrzewane o kradzież srebra z jednego z zakładów techniki precyzyjnej. Srebro przed opuszczeniem budynku najpierw z linii technologicznej trafiało pod plastikowe osłony przewodów elektrycznych w zakładzie pracy. W jednym z mieszkań na terenie Piaseczna zabezpieczono 3 kilogramy srebra.

Z zebranych przez policjantów informacji wynika, że co najmniej od początku lutego tego roku z linii technologicznej, gdzie do produkcji używane jest srebro, niemal codziennie ginęło około 100 gramów tego kruszcu.

Mundurowi dzięki działaniom operacyjnym zatrzymali w tej sprawie dwie osoby: 31-letnią kobietę i 38-letniego mężczyznę, którzy trafili do policyjnych cel. Podczas sprawdzania ich stanowisk pracy, w jednej z listw ochronnych obejmujących przewody elektryczne, ujawniono znajdujące się tam niewielkie foliowe opakowania z zawartością łącznie 96 gramów srebra.

Natomiast dalsze policyjne czynności prowadzone w miejscach zamieszkania zatrzymywanych osób doprowadziły piaseczyńskich kryminalnych do ujawnienia dalszych 3 kilogramów srebra. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Previous FAŁSZYWY POLICJANT OSZUKAŁ POKRZYWDZONEGO NA 20 TYSIĘCY DOLARÓW - ZNASZ TEGO MĘŻCZYZNĘ?
Next PRAWIE 1500 KRZEWÓW KONOPI ZABEZPIECZONYCH W WAWRZE

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

JEDEN SPRZEDAWAŁ A DRUGI KUPOWAŁ, OBAJ TRAFILI NA 3 MIESIĄCE DO ARESZTU

Do 10 lat więzienia grozi Rafałowi T., który sprzedał kokainę wartą około 25000 złotych Mariuszowi K., nad którym ciąży taka sama groźba kary za posiadanie narkotyków. Mokotowscy policjanci zatrzymali ich

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ODPOWIE ZA USIŁOWANIE ZABÓJSTWA KONKUBENTA

Mundurowi z Bielan we współpracy z żoliborską prokuraturą zatrzymali kobietę podejrzaną o usiłowanie zabójstwa. W sprawie zostało wszczęte śledztwo. Sąd rejonowy zastosował wobec podejrzanej środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego 3-miesięcznego

Warszawa na Sygnale 0 Comments

3 OSOBY ZATRZYMANE W JEDNYM MIESZKANIU

Policjanci wydziału mienia w wyniku podjętej obserwacji w jednym mieszkaniu zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o kradzież, kobietę odpowiedzialną za paserstwo, a także zabezpieczyli towar pochodzący z przestępstw. Najpierw wpadł 35-letni

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź