KIEROWCA MERCEDESA BEZ UPRAWNIEŃ, ZA TO Z PROMILAMI

KIEROWCA MERCEDESA BEZ UPRAWNIEŃ, ZA TO Z PROMILAMI

Prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie miał zatrzymany przez policjantów ze stołecznej drogówki kierowca mercedesa. Mężczyzna zajeżdżał drogę innym pojazdom. Dalszą jazdę uniemożliwiły mu osoby, który były świadkami tego zdarzenia. Robert Ż. nie posiadał też prawa jazdy. Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło około 21.00 na skrzyżowaniu ulicy Al. Niepodległości i Wawelskiej. Kierowca opla zauważył jadącego przed nim bardzo niepewnie mercedesa. Kierujący nim mężczyzna gwałtownie zatrzymywał się i ruszał, zajeżdżał drogę innym uczestnikom ruchu. Mężczyzna postanowił zareagować. Wspólnie z dwoma innymi kierowcami uniemożliwił kierowcy mercedesa kontynuowanie dalszej jazdy i powiadomił Policję.

Przybyli na miejsce policjanci skontrolowali nieodpowiedzialnego kierowcę. Badanie alkomatem wykazało, że Robert Ż. miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. W trakcie dalszych sprawdzeń wyszło na jaw, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy. Teraz za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.

Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2.

Previous ARESZTOWANY ZA HANDEL DOPALACZAMI
Next KONOPIE INDYJSKIE UPRAWIAŁ W SZAFIE

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ZATRZYMANO 37-LETNIEGO OBYWATELA TURCJI POSZUKIWANEGO PRZEZ INTERPOL

Policyjni wywiadowcy z Piaseczna zatrzymali 37- letniego mężczyznę poszukiwanego przez Interpol międzynarodowym nakazem aresztowania. Jest on podejrzewany o dokonanie w 2007 roku zabójstwa przy użyciu broni palnej w pobliżu Ankary.

Warszawa na Sygnale 0 Comments

KOLEJNA KRADZIEŻ ULI I PSZCZÓŁ W OKOLICACH WARSZAWY- APEL O POMOC W UJĘCIU SPRAWCÓW!

Najprawdopodobniej około północy z niedzieli na poniedziałek w miejscowości Dobiesz w gminie Góra Kalwaria doszło do kradzieży dwóch niebieskich styrodurowych uli wraz z pszczołami. To nie pierwsza taka kradzież uli

Warszawa na Sygnale 0 Comments

POSIADALI NARKOTYKI, TERAZ ZA TO ODPOWIEDZĄ

Policjanci z komisariatu na Bemowie zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Podczas kontroli funkcjonariusze znaleźli przy nich amfetaminę. Narkotyk zabezpieczyli, a 23-letni Łukasz W. i 26-letni Rafał R. trafili

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź