ZATRZYMANY ZA WŁAMANIA DO SAMOCHODÓW

ZATRZYMANY ZA WŁAMANIA DO SAMOCHODÓW

Dzięki pruszkowskim policjantom zwalczającym przestępczość przeciwko mieniu został zatrzymany 38-letni mieszkaniec Pruszkowa, który włamywał się do samochodów. Mężczyzna wybijał szyby w pojazdach, a potem kradł z nich pozostawione tam przedmioty. Funkcjonariusze przedstawili mu dwa zarzuty kradzieży z włamaniem oraz zarzuty posiadania środków odurzających.

W styczniu 2017 na terenie Pruszkowa doszło do kilku włamań do samochodów. Sprawca wybijał szyby w zaparkowanych pojazdach, a następnie kradł z nich pozostawione tam przedmioty. Jego łupem padły między innymi: telefon komórkowy oraz tablet.

W wyniku pracy operacyjnej policjanci ustalili, że sprawcą tych włamań jest 38-letni mieszkaniec Pruszkowa. Po zatrzymaniu mężczyzny, podczas przeszukania  jego mieszkania, kryminalni znaleźli między innymi skradzione rzeczy  w postaci telefonu komórkowego i tabletu, a także środki odurzające w postaci amfetaminy i marihuany.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał dwa zarzuty kradzieży z włamaniem w warunkach recydywy oraz dwa zarzuty posiadania środków odurzających, przyznał się do wszystkich czynów i dobrowolnie karze. Za kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous KONTROLA AUTOKARÓW PRZED WYJAZDAMI NA FERIE
Next PIJANY KIEROWCA UDERZYŁ W WIATĘ PRZYSTANKU PRZY TRASIE W-Z

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale

MIAŁ ODEBRAĆ PIENIĄDZE Z OSZUSTWA METODĄ „NA POLICJANTA”, ZOSTAŁ ZATRZYMANY NA GORĄCYM UCZYNKU

Kryminalni na gorącym uczynku zatrzymali podejrzewanego o oszustwo dokonane metodą „na policjanta”. 35-letni Grzegorz M. wpadł w ręce funkcjonariuszy w momencie, kiedy odbierał pieniądze od pokrzywdzonej. Nie spodziewał się, że

Warszawa na Sygnale

WNIOSEK O ARESZT DLA 37- LATKA PODEJRZEWANEGO O „DEALERKĘ” ZATRZYMANEGO PO POŚCIGU

Nawet 12 lat pozbawienia wolności może grozić 37-latkowi zatrzymanemu po pościgu przez policjantów z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie. Jest on podejrzewany o handel środkami odurzającymi. Podczas przeszukania zabezpieczono znaczne ilości narkotyków

Warszawa na Sygnale

ARESZT ZA KRADZIEŻ SAMOCHODU

Kryminalni z Bielan zatrzymali mężczyznę, który skradzionym pojazdem uciekał przed policjantami. Jarosław D. podczas pościgu uderzył w ogrodzenie posesji. Wobec 39-latka sąd zastosował tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Grozi