ZNĘCAŁ SIĘ NAD MATKĄ, DOSTAŁ DOZÓR
Policjanci z Mokotowa zatrzymali Krzysztofa S. po interwencji przeprowadzonej w mieszkaniu na terenie dzielnicy. 30-latek groził swojej matce i okazało się, że znęca się nad kobietą już od dłuższego czasu. Mężczyzna usłyszał zarzut i został objęty policyjnym dozorem oraz nakazano opuszczenia mieszkania. Za to przestępstwo może mu grozić kara do 5 lat więzienia.
Policjanci z mokotowskiej komendy zostali skierowani na interwencję domową, gdzie miało dojść do awantury. Na miejscu zastali zapłakaną i roztrzęsioną kobietę, która poinformowała ich, że jej syn znęca się nad nią oraz grozi jej. Mundurowi ustalili, że 30-latek już od dłuższego czasu wszczynał awantury, podczas których wyzywał kobietę, groził i popychał.
Mundurowi zatrzymali Krzysztofa S., a kobieta zdecydowała się złożyć w tej sprawie zawiadomienie. Mężczyzna w chwili zatrzymania miała ponad 2 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu śledczy przedstawili 30-latkowi zarzut za zanęcanie się, a prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór oraz nakaz opuszczenia mieszkania. Może mu grozić kara do 5 lat więzienia.
Może to Ci się spodoba
600 PACZEK PAPIEROSÓW BEZ AKCYZY
Policjanci z patrolówki zatrzymali dwie osoby i zabezpieczyli 600 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej. 34-letni obywatel Gruzji i 36-letni obywatel Armenii wpadli w ręce funkcjonariuszy tuż przed północą,
KOLEJNY ARESZT ZA KRADZIEŻE SAMOCHODÓW
Dzięki pracy operacyjnej policjantów z wydziału kryminalnego do aresztu trafił 32-letni Paweł P. To kolejny zatrzymany w sprawie kradzieży samochodów, które miały miejsce na terenie warszawskiego Mokotowa. Jako pierwszy z
ARESZT ZA KRADZIEŻ ROZBÓJNICZĄ
Śródmiejscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który groził nożem pracownikowi ochrony, aby utrzymać się w posiadaniu skradzionego towaru. Sebastian F., podczas próby ucieczki, uszkodził także drzwi wejściowe do sklepu. Jakby tego było
 
	         
	       		 
						         
						         
						         
	                             
	                             
	                            
1 Comment
Mateusz
26 stycznia, 11:59