ZABEZPIECZONO BLISKO 40 GRAMÓW MARIHUANY

ZABEZPIECZONO BLISKO 40 GRAMÓW MARIHUANY

Kryminalni z Mokotowa przechwycili narkotyki. W wyniku przeprowadzonych działań operacyjnych zatrzymano mężczyznę podejrzewanego o posiadanie środków odurzających. W miejscu zamieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie blisko 40 gramów marihuany, wagę elektroniczną, atrapę broni, dwie maczety oraz środki pieniężne. 25-latek usłyszał już zarzuty karne. Wobec niego zastosowano policyjny dozór.

Długie godziny ciężkiej pracy kryminalnych z Mokotowa oraz ich doskonałe rozpoznanie w środowisku przestępczym to wynik kolejnej udanej realizacji tych policjantów. Pod jednym z adresów czekali bowiem na przyjście 25-latka. Podejrzewali go o posiadanie środków odurzających. I tym razem się nie pomylili. Zabronione prawem środki zabezpieczono w pomieszczeniu mieszkalnym, użytkowanym przez podejrzanego.

Tam znaleźli ukryte blisko 40 gramów marihuany, wagę elektroniczną, atrapę broni oraz dwie maczety. Na poczet przyszłej kary policjanci zabezpieczyli środki pieniężne w kwocie 800 złotych.

Śledczy przedstawili już mężczyźnie zarzuty karne. Za posiadanie narkotyków ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat więzienia. Prokurator zastosował wobec 25-latka środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

Previous ZATRZYMANI NA GORĄCYM UCZYNKU DZIĘKI SĄSIEDZKIEJ CZUJNOŚCI
Next ZATRZYMANI NA PARKINGU, PODCZAS USUWANIA ZABEZPIECZEŃ

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale

W CEGŁOWIE POD KOŚCIOŁEM WPADŁ Z TYTONIOWĄ „KONTRABANDĄ”

Zaparkowany pod kościołem w Cegłowie opel na obcych tablicach rejestracyjnych od razu wydał się podejrzany, kiedy zauważyli go policjanci z Komisariatu Policji w Mrozach, którzy akurat patrolowali tę miejscowość. Samochód

Warszawa na Sygnale

ROZBITA GRUPA, KTÓRA WPROWADZIŁA DO OBROTU ZNACZNE ILOŚCI NARKOTYKÓW

Sześć osób zatrzymanych oraz zabezpieczona amfetamina, kokaina i heroina to wynik ostatnich działań stołecznych policjantów z wydziału do walki z przestępczością narkotykową. Funkcjonariusze rozbili kolejną grupę podejrzaną o wprowadzanie do

Warszawa na Sygnale

POLICJANCI ZLIKWIDOWALI LINIĘ PRODUKCYJNĄ MEFEDRONU

Stołeczni policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową zatrzymali kolejne osoby trudniące się nielegalną produkcją narkotyków. W zlikwidowanym na terenie Ostrowi Mazowieckiej laboratorium wytwarzany był mefedron. Trzech 23-latków usłyszało