KOLEJNE 2 OSOBY ZATRZYMANE W SPRAWIE PRZESTĘPSTW KORUPCYJNYCH
Policjanci stołecznego wydziału do walki z korupcją zatrzymali kolejne 2 osoby, którym w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie zostały przedstawione zarzuty związane z popełnieniem przestępstw korupcyjnych. Jedna z nich została na wniosek prokuratora prowadzącego sprawę objęta dozorem policyjnym, wobec jednej sąd zastosował areszt tymczasowy na 3 miesiące.
Policjanci wydziału do walki z korupcją KSP pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Warszawie prowadzą śledztwo dotyczące popełnienia przestępstw korupcyjnych i urzędniczych przez pracowników jednego z warszawskich instytutów.
Do sprawy prowadzonej od lipca 2015 roku zostały zatrzymane 2 kolejne osoby, którym prokurator przedstawił zarzuty pomocnictwa w przyjęciu korzyści majątkowej oraz wręczenia korzyści majątkowej.
Jedna z tych osób została na wniosek prokuratora prowadzącego sprawę objęta dozorem policyjnym, wobec jednej sąd zastosował areszt tymczasowy na 3 miesiące.
Wcześniej w tej sprawie zostało już zatrzymanych 12 osób, którym zostały przedstawione zarzuty przyjęcia korzyści majątkowej. Jednej z tych osób przedstawiono ponad 50 zarzutów korupcyjnych. Osoba ta nadal przebywa w areszcie tymczasowym.
Cała sprawa dotyczy przyjęcia korzyści majątkowej przez osoby pełniące funkcje publiczne w kwocie kilkuset tysięcy złotych.
Policjanci prowadzący sprawę nie wykluczają dalszych zatrzymań.
Może to Ci się spodoba
NĘKAŁ SWOJĄ OFIARĘ, TERAZ ODPOWIE ZA STALKING
Zarzut stalkingu usłyszał w komendzie na Woli Paweł C. Z ustaleń, jakie posiadali policjanci, wynikało, że mężczyzna od lipca ubiegłego roku uporczywie nękał pokrzywdzoną, wysyłał jej liczne sms, dzwonił wielokrotnie
ZATRZYMANI NA PARKINGU, PODCZAS USUWANIA ZABEZPIECZEŃ
Wywiadowcy z Piaseczna zauważyli, jak na parkingu przed centrum handlowym z zaparkowanego tam peugeota wyrzucane są tzw. klipsy zabezpieczające. Okazało się, że przed chwilą dwaj młodzi mieszkańcy Warszawy dokonali kradzieży
PODEJRZANY O POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI AMFETAMINY
Kryminalni z Pragi Północ dzięki informacji operacyjnej, jaką po raz kolejny w ostatnim czasie pozyskali, zatrzymali mężczyznę, który ukrywał w swoim mieszkaniu ponad 97 gramów amfetaminy i marihuanę. W prokuraturze
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!