BYLIŚMY NA PIKNIKU RODZINNYM

BYLIŚMY NA PIKNIKU RODZINNYM

Kolejny raz policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa V uczestniczyli w pikniku osiedlowym. Piknik zorganizowany został na terenie Osiedla Piaski przy ulicy Kochanowskiego. Przedsięwzięcie to miało charakter imprezy sportowo-rekreacyjnej, podczas której uczestnicy mogli uzyskać porady na temat bezpiecznych zachowań oraz zobaczyć policyjne pojazdy.

Na terenie Osiedla Piaski przy ul. Kochanowskiego spółdzielnia mieszkaniowa zorganizowała Piknik Rodzinny. Podczas imprezy jak zwykle dużym zainteresowaniem cieszyło się policyjne stoisko, na którym dorośli mogli uzyskać porady między innymi z zakresu bezpieczeństwa. Na najmłodszych mieszkańców czekali policjanci wraz ze sprzętem policyjnym.

Wszyscy zainteresowani mieli możliwość obejrzenia policyjnego radiowozu i włączenia syreny.

Previous ZA HANDEL NARKOTYKAMI TRAFIŁ DO ARESZTU
Next 145 ZARZUTÓW, TRZY OSOBY ZATRZYMANE I TYMCZASOWO ARESZTOWANE

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Projekty typu stodoła z garażem – funkcjonalność i wygoda

Styl stodoły łączy minimalistyczną estetykę z wysoką funkcjonalnością. Charakterystyczna bryła, prostota formy, otwarte przestrzenie i bliskość natury sprawiają, że domy typu stodoła cieszą się uznaniem zarówno miłośników nowoczesnej architektury, jak

Wiadomości 0 Comments

NIETRZEŹWY KIEROWCA SPOWODOWAŁ ŚMIERTELNY WYPADEK

Na trzy miesiące aresztował sąd Marcina R. podejrzanego o spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Do zdarzenia doszło przy ulicy Ogrodników. Kierujący mercedesem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w latarnię.

Wiadomości 0 Comments

Wrastające Paznokcie: Skuteczne Leczenie w Warszawie

Wrastające paznokcie, nazywane również onicocryptosis, to powszechny problem dotykający wiele osób, często wywołujący ból, obrzęk i inne nieprzyjemne dolegliwości. W Warszawie, jak i w innych miastach, istnieje wiele profesjonalnych klinik

1 Comment

  1. Wieść
    19 czerwca, 16:51 Reply
    "Kolejny raz policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa V uczestniczyli w pikniku osiedlowym." - bardzo dobrze, że odbywająs ię takie spotkania

Zostaw odpowiedź