WIZERUNEK PODEJRZEWANEGO O KRADZIEŻ W SKLEPIE JUBILERSKIM

WIZERUNEK PODEJRZEWANEGO O KRADZIEŻ W SKLEPIE JUBILERSKIM

Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna, publikują wizerunek mężczyzny podejrzewanego o kradzież złotej biżuterii. Do przestępstwa doszło w dniu 14 kwietnia br., w sklepie jubilerskim w Piasecznie. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości tego mężczyzny lub miejsca jego pobytu proszone są o pilny kontakt z policją.

W Wielki Piątek około godziny 12.00 do sklepu jubilerskiego w Piasecznie znajdującego się przy ulicy Sierakowskiego wszedł mężczyzna, który jak oznajmił zainteresowany był zakupem złotych łańcuszków. Wielokrotnie przymierzał oferowane wyroby, lecz po wybraniu dwóch najdroższych wybiegł ze sklepu w stronę ulicy Kilińskiego.

Dotychczas prowadzone działania nie doprowadziły do zatrzymania sprawcy tej kradzieży, dlatego funkcjonariusze z wydziału kryminalnego z Piaseczna, zdecydowali o publikacji wizerunku mężczyzny podejrzewanego o kradzież.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie numer tel. 22 60 45 213 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

Previous POSZUKIWANI LISTAMI GOŃCZYMI ZATRZYMANI
Next POSIADAŁ ŚRODKI ODURZAJĄCE, TERAZ ZA TO ODPOWIE

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ARESZTOWANY ZA KRADZIEŻ Z WŁAMANIEM

Mokotowscy patrolowcy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do kiosku znajdującego się na terenie dzielnicy. Zarzuty w tej sprawie usłyszał już 40-letni Dariusz G. Mężczyzna wpadł w trakcie pakowania

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ZATRZYMANO 37-LETNIEGO OBYWATELA TURCJI POSZUKIWANEGO PRZEZ INTERPOL

Policyjni wywiadowcy z Piaseczna zatrzymali 37- letniego mężczyznę poszukiwanego przez Interpol międzynarodowym nakazem aresztowania. Jest on podejrzewany o dokonanie w 2007 roku zabójstwa przy użyciu broni palnej w pobliżu Ankary.

Warszawa na Sygnale 0 Comments

145 ZARZUTÓW, TRZY OSOBY ZATRZYMANE I TYMCZASOWO ARESZTOWANE

Śródmiejscy policjanci we współpracy z prokuraturą okręgową w Warszawie zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o oszustwa. Jak ustalili funkcjonariusze Dariusz W., Adam L. i Marcin P. poprzez 4 sklepy internetowe prawdopodobnie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź