ARESZT ZA POBICIE I KRADZIEŻ
Dzięki szybkiej i skutecznej pracy policjantów z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu z wolskiej komendy doszło do ustalenia i zatrzymania mężczyzny podejrzewanego o rozbój. Z wstępnych ustaleń wynika, że sprawca napadł na pokrzywdzonego, zadawał mu ciosy w głowę, a następnie ukradł telefon komórkowy. 27-letni obywatel Ukrainy usłyszał już zarzut. Decyzją sądu mężczyzna trafił do aresztu na trzy miesiące.
Kilka dni temu pokrzywdzony zaalarmował policjantów z Woli o tym, że został napadnięty przez nieznanego mu mężczyznę. Dokładnie opisał całe zdarzenie, dodał, że po tym, jak został pobity, sprawca skradł mu telefon komórkowy, którego wartość oszacował na kwotę 1800 złotycyh.
Do ustaleń w tej sprawie przystąpili policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Już na drugi dzień wiedzieli, kto jest za to przestępstwo odpowiedzialny. Kryminalni dotarli do 27-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.
Śledczy po zgromadzeniu materiału dowodowego doprowadzili podejrzanego do prokuratury. 27-latek usłyszał zarzut dotyczący rozboju. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.
Może to Ci się spodoba
DOPUŚCIŁ SIĘ DWÓCH ROZBOJÓW NA STARSZYCH KOBIETACH
Kolejna udana akcja mokotowskich policjantów z wydziału do spraw zwalczania przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu doprowadziła do zatrzymania 34-latka podejrzanego o rozboje na dwóch starszych kobietach. Wojciech M., karany w
WYŁUDZILI KREDYT W BANKU
Policjanci z wydziału ds. przestępczości gospodarczej i korupcji legionowskiej komendy zatrzymali trzech mężczyzn w związku z wyłudzeniem kredytu z banku. Aby kupić telewizor i laptop mężczyźni posłużyli się podrobionymi dokumentami
PODEJRZANY O POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI AMFETAMINY
Kryminalni z Pragi Północ dzięki informacji operacyjnej, jaką po raz kolejny w ostatnim czasie pozyskali, zatrzymali mężczyznę, który ukrywał w swoim mieszkaniu ponad 97 gramów amfetaminy i marihuanę. W prokuraturze
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!