ZAGINĄŁ RYSZARD TEPEL
Wydział kryminalny KPP w Nowym Dworze Mazowieckim prowadzi poszukiwania za zaginionym Ryszardem Tepel synem Adolfa, który po raz ostatni widziany był przez rodzinę 20 lutego 2017 roku. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Nowym Dworze Mazowieckim pod numerem telefonu 22 775 22 01-04 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.
20 lutego 2017r. Ryszard Tepel ur. 09.08.1935r. ostatni raz widziany był w miejscu zamieszkania tj. Cybulice Małe gm. Czosnów. Od tamtego czasu mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Rysopis zaginionego: wzrost 170 cm, waga około 80 kg, średniej budowy ciała, włosy krótkie siwe, twarz owalna, brak dolnego uzębienia.
W chwili zaginięcia ubrany był: spodnie ciemne materiałowe, ciemną bluzę polarową, koszulę materiałową w kratkę, ciemne buty za kostkę.
Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Nowym Dworze Mazowieckim pod numerem telefonu 22 775 22 01-04 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.
Może to Ci się spodoba
NA RYNEK NIE TRAFI PONAD 50 KILOGRAMÓW MARIHUANY
Dzięki policjantom ze stołecznego wydziału do walki z przestępczością narkotykową oraz funkcjonariuszom z Pruszkowa na rynek nie trafi ponad 50 kilogramów marihuany. Na terenie Ochoty zlikwidowano plantację, na której rosło
W CEGŁOWIE POD KOŚCIOŁEM WPADŁ Z TYTONIOWĄ „KONTRABANDĄ”
Zaparkowany pod kościołem w Cegłowie opel na obcych tablicach rejestracyjnych od razu wydał się podejrzany, kiedy zauważyli go policjanci z Komisariatu Policji w Mrozach, którzy akurat patrolowali tę miejscowość. Samochód
DILER Z KLIENTEM TRAFILI DO POLICYJNEJ CELI
Policjanci z piaseczyńskiej patrolówki zatrzymali dilera środków odurzających i jego klienta. Sprzedający marihuanę mężczyzna podjął próbę ucieczki, ale skończyła się ona po kilkunastu metrach. Zabezpieczono przy nim ponad 20 gramów
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!