Lubię korzystać ze spa, ale to wymaga zaplecza finansowego i czasu
Dziennikarka nie przywiązuje wagi do domowych zabiegów pielęgnacyjnych. Od lat używa tylko jednego, uniwersalnego kremu do twarzy. Chciałaby natomiast częściej korzystać z zabiegów w ośrodkach spa. Twierdzi jednak, że wymaga to dużych nakładów finansowych i czasowych.
Odeta Moro nie należy kobiet, które poświęcają wiele czasu na domową pielęgnację skóry. Przyznaje, że od lat używa tylko jednego uniwersalnego kremu do twarzy. Twierdzi, że bardzo lubi ten kosmetyk, nie tylko za skuteczne działanie pielęgnacyjne, lecż także za przystępną cenę.
– Jestem osobą, która używa takiego kremu znanego od ponad stu lat prawie w niebiesko-białym pudełku. On jest bardzo tani, wszędzie można go kupić i bardzo go lubię. Jak do mnie do łazienki ktoś wchodzi, to przypuszczam, że jest zaskoczony, że tam jest taki krem. Ale go lubię i nie używam nic innego – mówi Odeta Moro agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.
Znacznie chętniej niż domowym zabiegom pielęgnacyjnym gwiazda poddaje się zabiegom w ośrodkach spa. Uważa, że są one niezwykle przyjemne i lubiane przez każdego. Dziennikarka nie może jednak korzystać z tego typu relaksu tak często, jakby chciała.
– Aby z niego korzystać, trzeba mieć pewne zaplecze finansowe i czasowe i z tym jest czasami gorzej niż z pieniędzmi, chociaż różnie to bywa – mówi Odeta Moro.
Może to Ci się spodoba
Miód leśny w walce z przeziębieniem i grypą
Miód leśny to jedna z najbardziej złożonych i wartościowych odmian miodu. Jego ciemna barwa, intensywny aromat i wyraźny smak idą w parze z bogactwem składników bioaktywnych, które czynią go sprzymierzeńcem
Komfort = satysfakcja – dlaczego warto zainwestować w dobrą toaletę?
W organizacji wydarzeń, zarządzaniu inwestycjami budowlanymi czy planowaniu przestrzeni tymczasowej często największą uwagę poświęca się elementom widocznym – scenie, atrakcjom, harmonogramowi czy estetyce otoczenia. Tymczasem to właśnie podstawowe potrzeby użytkowników,
Jak w prosty sposób zorganizować przyjęcie komunijne?
Komunia jest ważnym wydarzeniem w życiu dzieci i ich rodziców. Wiąże się nie tylko z uroczystą ceremonią w kościele. Oznacza też przyjęcie, podczas którego bliscy krewni mogą spotkać się przy