ZLIKWIDOWANO PLANTACJĘ KONOPI INDYJSKICH

ZLIKWIDOWANO PLANTACJĘ KONOPI INDYJSKICH

Prawie 300 krzaków konopi indyjskiej ujawnili policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna. Plantację ujawniono w pobliżu niewielkiej miejscowości w gminie Lesznowola. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego, którzy na co dzień zajmują się sprawami związanymi z przestępczością narkotykową w wyniku działań operacyjnych ujawnili dużą plantację konopi indyjskich.

Uprawa zlokalizowana została na terenie gminy Lesznowola. Łącznie znajdowało się tam 288 krzaków konopi. Zostały one ścięte i zabezpieczone. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Previous UPROWADZIŁ PARTNERKĘ BRATA, BO TEN NIE CHCIAŁ Z NIM WSPÓŁPRACOWAĆ
Next DWÓCH SPRAWCÓW POBICIA PRZY UŻYCIU NIEBEZPIECZNEGO NARZĘDZIA USŁYSZAŁO ZARZUTY

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Z zemsty włamał się do byłej dziewczyny

Kryminalni z Wawra dwa dni po tym, jak doszło do kradzieży z włamaniem zatrzymali podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa i odzyskali większość łupów. W mieszkaniu i samochodzie 29-letniego Marcina O.

Wiadomości 0 Comments

Trafił do aresztu za stalking, groźby i spalenie samochodu

Wysyłał wiadomości tekstowe, inicjował połączenia telefonicznie, śledził i nachodził byłą dziewczynę, a gdy ta informowała go, że nie chce się z nim dalej widywać i kontaktować, groził jej pozbawieniem życia,

Wiadomości 0 Comments

W zasadzkę wpadł zarówno kupujący, jaki i diler

Stołeczni kryminalni zorganizowali zasadzkę i zatrzymali trzy osoby podejrzane o posiadanie środków odurzających i handel nimi. Policjanci zabezpieczyli marihuanę, ponad 250 tabletek ekstazy, amfetaminę oraz wagę i gotówkę, które będą

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź