ZAATAKOWAŁ SĄSIADA NOŻEM, PO ZARZUTACH TRAFIŁ POD DOZÓR POLICJI

ZAATAKOWAŁ SĄSIADA NOŻEM, PO ZARZUTACH TRAFIŁ POD DOZÓR POLICJI

Policjanci z Pragi Północ zatrzymali 60-letniego mężczyznę, który zaatakował nożem swojego sąsiada. Ranny w głowę 42-latek trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Jak ustalili policjanci obaj mężczyźni w chwili zdarzenia byli nietrzeźwi. 60-latek po zarzutach karnych, trafił pod policyjny dozór. Za przestępstwo, którego się dopuścił grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie miało miejsce w nocy z soboty na niedzielę. Policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturze na klatce schodowej w jednej z kamienic na Pradze Północ.

Na miejscu zastali siedzącego na schodach mężczyznę z raną głowy. Szybko ustalili, że 42-latek został zaatakowany nożem przez swojego sąsiada. Mundurowi na miejsce wezwali ratowników.

Policjanci znaleźli 60-letniego napastnika w jego mieszkaniu i zatrzymali go. Mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 2,2 promila w wydychanym powietrzu.

Nietrzeźwy pokrzywdzony (około 3,3 promila alkoholu w organizmie) został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

60-latek został przesłuchany w prokuraturze. Odpowie za uszkodzenie ciała 42-latka i narażenie go na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Za ten czyn grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Decyzją prokuratora mężczyzna trafił pod policyjny dozór. Ma również zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego i kontaktowania się z nim.

Previous 36-LATEK ODPOWIE ZA KRADZIEŻ SKODY I NIE TYLKO
Next Jak lokalizacja mieszkania wpływa na jego czystość?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

To prawo jazdy pochodzi z internetu

Policjanci z patrolówki podczas kontroli kierowcy opla ujawnili, że jego międzynarodowe prawo jazdy nie jest autentyczne. 28-letni Łukasz P. twierdził, że dokument wyrobił w Norwegii w kanadyjskiej szkole i z

Wiadomości 0 Comments

NIETRZEŹWI OPIEKOWALI SIĘ 14-MIESIĘCZNYM SYNKIEM

Przed kilkoma dniami policjanci z komisariatu w Halinowie interweniowali wobec jednej z rodzin zamieszkałej w gminie Halinów. Zgłoszenie dotyczyło nieprawidłowej opieki nad dzieckiem. Okazało się, że rodzice są nietrzeźwi. Ojciec

Wiadomości 0 Comments

To nie była kradzież tylko „zgłoszeniówka”

Śródmiejscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o trzy przestępstwa: usiłowanie oszustwa, składanie fałszywych zeznań i powiadomienie o niepopełnionym przestępstwie. Zbigniew T. postanowił pozbyć się swojego samochodu, kiedy ten kolejny raz zaczął

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź