ZAATAKOWAŁ SĄSIADA NOŻEM, PO ZARZUTACH TRAFIŁ POD DOZÓR POLICJI

ZAATAKOWAŁ SĄSIADA NOŻEM, PO ZARZUTACH TRAFIŁ POD DOZÓR POLICJI

Policjanci z Pragi Północ zatrzymali 60-letniego mężczyznę, który zaatakował nożem swojego sąsiada. Ranny w głowę 42-latek trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Jak ustalili policjanci obaj mężczyźni w chwili zdarzenia byli nietrzeźwi. 60-latek po zarzutach karnych, trafił pod policyjny dozór. Za przestępstwo, którego się dopuścił grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie miało miejsce w nocy z soboty na niedzielę. Policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturze na klatce schodowej w jednej z kamienic na Pradze Północ.

Na miejscu zastali siedzącego na schodach mężczyznę z raną głowy. Szybko ustalili, że 42-latek został zaatakowany nożem przez swojego sąsiada. Mundurowi na miejsce wezwali ratowników.

Policjanci znaleźli 60-letniego napastnika w jego mieszkaniu i zatrzymali go. Mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 2,2 promila w wydychanym powietrzu.

Nietrzeźwy pokrzywdzony (około 3,3 promila alkoholu w organizmie) został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

60-latek został przesłuchany w prokuraturze. Odpowie za uszkodzenie ciała 42-latka i narażenie go na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Za ten czyn grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Decyzją prokuratora mężczyzna trafił pod policyjny dozór. Ma również zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego i kontaktowania się z nim.

Previous 36-LATEK ODPOWIE ZA KRADZIEŻ SKODY I NIE TYLKO
Next Jak lokalizacja mieszkania wpływa na jego czystość?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 1Comments

BYLIŚMY NA PIKNIKU RODZINNYM

Kolejny raz policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa V uczestniczyli w pikniku osiedlowym. Piknik zorganizowany został na terenie Osiedla Piaski przy ulicy Kochanowskiego. Przedsięwzięcie to miało charakter imprezy sportowo-rekreacyjnej, podczas

Wiadomości 0 Comments

Masz niepotrzebną makulaturę? Na tym można zarobić

Stare pudełka, tektury, gazety, masa wydruków – brzmi znajomo? W wielu domach można znaleźć dosłownie tony makulatury, z którą nie do końca wiadomo, co zrobić. Z jednej strony najlepiej byłoby

Wiadomości 0 Comments

Życzenia imieninowe w nowoczesnej formie

Polacy chętnie kultywują tradycję składania sobie życzeń z okazji imienin i nie powinno to budzić zaskoczenia. W końcu nasz naród zawsze był mocno przywiązany do tradycji i zakładał, że warto

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź