ZAATAKOWAŁ CHŁOPCA, BO TEN NIE CHCIAŁ POŻYCZYĆ MU ROWERU

ZAATAKOWAŁ CHŁOPCA, BO TEN NIE CHCIAŁ POŻYCZYĆ MU ROWERU

Zarzuty uszkodzenia ciała w zbiegu z narażeniem na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu policjanci z Targówka przedstawili 21-letniemu mieszkańcowi dzielnicy, który zaatakował 13-latka i kilkakrotnie uderzył go w twarz. Stan poszkodowanego chłopca wymagał udzielenia mu pomocy lekarskiej. Mężczyzna został zatrzymany przez kryminalnych. Policjanci ustalili, że 21-latek w chwili zatrzymania był pijany.

W ubiegłym tygodniu 13-latek został zaczepiony przez młodego mężczyznę, który chciał pożyczyć jego rower. Gdy chłopiec odmówił, mężczyzna zaatakował go i kilkakrotnie uderzył w twarz. 13-latek trafił pod opiekę lekarza. Rodzice w komisariacie złożyli zawiadomienie. Sprawą zajęli się policjanci z wydziału dochodzeniowo – śledczego komisariatu na Targówku. Równolegle swoje czynności prowadzili kryminalni. To właśnie oni ustalili i zatrzymali mężczyznę odpowiedzialnego za to zdarzenie. Był to 21-letni mieszkaniec Targówka.

Na podstawie zebranych w sprawie materiałów, dochodzeniowiec przedstawił zatrzymanemu zarzut uszkodzenia ciała nastolatka w zbiegu z narażeniem go na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

W trakcie przesłuchania młody mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia. Dodał, że w chwili zatrzymania był nietrzeźwy.

Za przestępstwo, którego się dopuścił sąd mógłby skazać go na karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Previous ZLIKWIDOWANA "DZIUPLA" I TYMCZASOWY ARESZT
Next Odpowiednie zabezpieczenie powłoki lakierniczej w samochodzie

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Z zemsty włamał się do byłej dziewczyny

Kryminalni z Wawra dwa dni po tym, jak doszło do kradzieży z włamaniem zatrzymali podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa i odzyskali większość łupów. W mieszkaniu i samochodzie 29-letniego Marcina O.

Wiadomości 0 Comments

Marihuana ukryta była w słoiku

Śródmiejscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających. W mieszkaniu Dawida K. w słoiku policjanci znaleźli ponad 75 gramów marihuany. Za posiadanie narkotyków 25-latkowi grozi teraz do 3 lat

Wiadomości 0 Comments

Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Policjanci z Ochoty zatrzymali 32-latka oraz jego 58-letnią matkę. W ich mieszkaniu kryminalni zabezpieczyli ponad 130 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzut za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Decyzją sądu najbliższe

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź