ZAATAKOWAŁ CHŁOPCA, BO TEN NIE CHCIAŁ POŻYCZYĆ MU ROWERU

ZAATAKOWAŁ CHŁOPCA, BO TEN NIE CHCIAŁ POŻYCZYĆ MU ROWERU

Zarzuty uszkodzenia ciała w zbiegu z narażeniem na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu policjanci z Targówka przedstawili 21-letniemu mieszkańcowi dzielnicy, który zaatakował 13-latka i kilkakrotnie uderzył go w twarz. Stan poszkodowanego chłopca wymagał udzielenia mu pomocy lekarskiej. Mężczyzna został zatrzymany przez kryminalnych. Policjanci ustalili, że 21-latek w chwili zatrzymania był pijany.

W ubiegłym tygodniu 13-latek został zaczepiony przez młodego mężczyznę, który chciał pożyczyć jego rower. Gdy chłopiec odmówił, mężczyzna zaatakował go i kilkakrotnie uderzył w twarz. 13-latek trafił pod opiekę lekarza. Rodzice w komisariacie złożyli zawiadomienie. Sprawą zajęli się policjanci z wydziału dochodzeniowo – śledczego komisariatu na Targówku. Równolegle swoje czynności prowadzili kryminalni. To właśnie oni ustalili i zatrzymali mężczyznę odpowiedzialnego za to zdarzenie. Był to 21-letni mieszkaniec Targówka.

Na podstawie zebranych w sprawie materiałów, dochodzeniowiec przedstawił zatrzymanemu zarzut uszkodzenia ciała nastolatka w zbiegu z narażeniem go na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

W trakcie przesłuchania młody mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia. Dodał, że w chwili zatrzymania był nietrzeźwy.

Za przestępstwo, którego się dopuścił sąd mógłby skazać go na karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Previous ZLIKWIDOWANA "DZIUPLA" I TYMCZASOWY ARESZT
Next Odpowiednie zabezpieczenie powłoki lakierniczej w samochodzie

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Kupował psychotropy na sfałszowane recepty

39-latek został zatrzymany przez śródmiejskich policjantów z wydziału operacyjno-rozpoznawczego pod jedną z warszawskich uczelni wyższych. Funkcjonariusze znaleźli przy nim i w jego mieszkaniu ponad 100 tabletek oraz podrabiane blankiety recept.

Wiadomości 0 Comments

KONTROLA AUTOKARÓW PRZED WYJAZDAMI NA FERIE

Ferie zimowe w Warszawie tuż tuż. Jak co roku policjanci warszawskiej „drogówki” i inspektorzy ITD będą kontrolowali autokary wiozące dzieci i młodzież na zimowy wypoczynek. Od 10 do 26 lutego

Wiadomości 0 Comments

Jak ustrzec się przed smogiem w Warszawie?

Smog to niestety codzienność większości z nas, zwłaszcza tych osób, które mieszkają w wielkim mieście. Mieszkańcy Warszawy w okresie zimowym niemal codziennie mogą „podziwiać” brudną mgłę zalegającą nad miastem. To

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź