ZA ZNĘCANIE SIĘ NAD ŻONĄ, GROZI MU KARA DO 5 LAT POZBAWIENIA WOLNOŚCI

ZA ZNĘCANIE SIĘ NAD ŻONĄ, GROZI MU KARA DO 5 LAT POZBAWIENIA WOLNOŚCI

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi Białołęki, który znęcał się nad swoją żoną. Mężczyzna nie tylko szarpał i popychał kobietę, ale także wyzywał ją i obrzucał wulgaryzmami. Policjanci przygotowali materiał dowodowy, na podstawie którego, prokurator przedstawił 47-latkowi zarzuty znęcania się nad osobą najbliższą i oddał go pod dozór Policji.

47-latek usłyszał zarzut z artykułu 207§1 kodeksu karnego. To efekt zawiadomienia złożonego w piątek przez jego żonę, dotyczącego znęcania się fizycznego i psychicznego. To nie pierwszy raz, kiedy 47-latek podniósł na nią rękę. Kilka lat temu wobec mężczyzny, policjanci wszczęli procedurę Niebieskiej Karty.

Z relacji zgłaszającej wynikało, że 47-latek od maja tego roku wszczynał awantury, podczas których szarpał ją, popychał, wyzywał i obrażał. Zazwyczaj był wtedy pod wpływem alkoholu. Kres temu, co się działo w domu pokrzywdzonej, położyli policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego, którzy zatrzymali jej agresywnego męża. Okazało się, że i tym razem mężczyzna był nietrzeźwy.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego zgromadzili materiał dowodowy w tej sprawie. Na jego podstawie, prokurator przedstawił 47-latkowi zarzut karny i oddał go pod dozór Policji. Nałożył również na podejrzanego zakaz kontaktowania i zbliżania się do żony, a także opuszczenie wspólnie zajmowanego z nią lokalu.

Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności.

Previous NARKOTYKI SPOD WARSZAWY MIAŁY TRAFIĆ NA RYNEK EUROPEJSKI
Next PRZYRODNI BRACIA WPADLI Z NARKOTYKAMI, JEDEN MIAŁ PRZY SOBIE, DRUGI UKRYŁ W MIESZKANIU

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Podczas przesłuchania naruszył nietykalność cielesną policjanta

60-latek odpowie przed sądem za znęcanie się nad swoją żoną. Mężczyzna, od pewnego czasu znęcał się psychicznie nad rodziną. Ofiara do tej pory nie składała zawiadomienia o znęcaniu się, ale

Wiadomości 0 Comments

Groźby z siekierą w ręku

Policjanci z Wawra zatrzymali mężczyznę, który z siekierą w ręku groził sąsiadowi śmiercią. Najpierw sam podejrzany trafił do szpitala, ponieważ pokrzywdzony musiał się bronić. W dalszej kolejności 83-letni Wacław S.

Wiadomości 0 Comments

ZAKOŃCZYŁ SIĘ ORLEN WARSAW MARATHON 2017

Dzisiaj w stolicy odbył się Orlen Warsaw Marathon 2017. Na starcie biegu stanęło blisko 20 tysięcy zawodników, którzy ruszyli z Wybrzeża Szczecińskiego punktualnie o 9. Zmiany w organizacji ruchu obejmowały

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź