Za co deweloperzy kochają Wilanów

Za co deweloperzy kochają Wilanów

Wilanów to uwielbiana przez deweloperów dzielnica Warszawy. Nieustannie powstają tam nowe inwestycje z komfortowymi i luksusowymi osiedlami domów jednorodzinnych i zabudową wielorodzinną w otoczeniu zieleni, które są idealne dla rodzin z dziećmi.

Jak podkreśla Maciej Balcerek z warszawskiej agencji architektonicznej Perfect Space: Deweloperzy uwielbiają Wilanów, bo to Twoje miejsce blisko natury, a zarazem w centrum miasta, pozwalające korzystać z wielkomiejskich atrakcji. Za co jeszcze deweloperzy kochają Wilanów?

Wilanów blisko centrum miasta

Dzielnica ta ma dobre połączenie z centrum Warszawy. W około 30 minut można dojechać do centrum, a w 10 minut do stacji metra Imielin. Planowane jest również szybkie połączenie z Ursynowem oraz dostęp do obwodnicy. Z Wilanowa szybko dostaniemy się do pracy w innych dzielnicach Warszawy.

Oaza bezpieczeństwa i spokoju

Wielu mieszkańców Wilanowa decyduje się na zakup mieszkania lub domu właśnie w tej dzielnicy miasta stołecznego ze względu na duże bezpieczeństwo. Fakt ten sprawia, mieszkania w Wilanowie kupują ludzie szukający spokoju i dobrego sąsiedztwa.

Intymność i komfort dla mieszkańców

Elegancka i prestiżowa dzielnica Warszawy jest ulubionym miejscem deweloperów, gdzie powstaje mnóstwo kameralnych i eleganckich osiedli. Znajdujące się tam inwestycje wyróżnia niska zabudowa, duże okna oraz balkony lub tarasy. Budynki oddalone są od siebie, dzięki czemu zapewniają spokój, intymność i komfort.

Wilanów – mieszkania dla rodzin z dziećmi

Infrastruktura tej dzielnicy Warszawy wyróżnia się dostępem do żłobków, przedszkoli, szkół, placów zabaw i boisk sportowych, co czyni Wilanów atrakcyjnym miejscem do zamieszkania dla rodzin z dziećmi.

Doskonałe miejsce na sport i ucieczkę od miasta

Wilanów to fascynująca architektura i piękna część Warszawy, w której historia przeplata się z przyszłością i naturą. Piękne otoczenie, bliskość pola golfowego, mnóstwo ścieżek rowerowych czy prestiżowych siłowni oraz klubów fitness pozwala na aktywny wypoczynek. Ponadto nieopodal znajduje się ogród botaniczny, wilanowska plaża, zawadzkie stawy, lasy, nadwiślańskie dzikie plaże, Rezerwat Przyrody Skarpa Ursynowska i Las Kabacki.

Przestronne i komfortowe mieszkania

Jest to dzielnica, w której deweloperzy chętnie budują nowe inwestycje takie jak przestronne i komfortowe domy i mieszkania na sprzedaż. To prestiżowe położenie, a do tego nowoczesność i stonowana architektura przyciągają młodych i aktywnych ludzi oraz rodziny z dziećmi.

Mieszkania wtopione w naturę

Dodatkową atrakcją dla potencjalnych mieszkańców jest fakt, że osiedla są otulone zielenią oraz ogrodzone. Niezaprzeczalnie wyjątkowym atutem tej lokalizacji jest bliskość zielonej okolicy, która zachęca do spacerów, wycieczek rowerowych i aktywnego spędzania czasu z rodziną.

Nowoczesna architektura z udogodnieniami

Lokalizacja ta jest doskonałym rozwiązaniem dla wymagającego singla, młodego małżeństwa, rodziny z dziećmi czy dziadków, którzy pragną przeprowadzić się ze wsi bliżej swoich dzieci i wnucząt. Przyciąga ich wysoki standard wykończenia domów i mieszkań w Wilanowie oraz przestronne pomieszczenia, funkcjonalne windy, duże okna zapewniające dostęp do światła dziennego oraz sporej wielkości tarasy i balkony. W okolicy dominuje niska zabudowa wielorodzinna oraz domy jednorodzinne.

Mieszkania w mieście i blisko natury

Kameralne i nowoczesne inwestycje z oryginalną architekturą i w wysokim standardzie wykończenia są poszukiwane w Warszawie. Otoczenie parków, bliskość piaszczystych plaż oraz natury sprawia, że mieszkanie w Wilanowie daje komfort życia w mieście, ale blisko natury oraz oszczędza czas mieszkańców.

Previous Xiaomi Redmi Note 7
Next Drukarnia internetowa i jej zalety

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Ratując się przed zatrzymaniem, wrzucił narkotyki do taksówki

Śródmiejscy wywiadowcy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków i substancji psychotropowych. Emil Ł. chodził nocą w centrum Warszawy, zaczepiał przypadkowych przechodniów i proponował im kupno środków odurzających. Przy

Wiadomości 0 Comments

TERRORYSTA – SAMOBÓJCA WYSADZIŁ SIĘ W BUDYNKU ELEKTROWNI W KONSTANCINIE JEZIORNEJ

To element scenariusza ćwiczeń dotyczących zagrożeń terrorystycznych przygotowanych przez CBŚP. By ćwiczenia miały jak najbardziej realny charakter wszystkie służby zostały powiadomione dopiero po zaistnieniu zdarzenia. Chodziło przede wszystkim o sprawdzenie

Wiadomości 0 Comments

Fontanny i rzymskie ognie – fajerwerki idealne na wesela!

Fajerwerki na weselu? Dlaczego nie! Dzięki nim można stworzyć wyjątkowy klimat podkreślający uroczystą celebrę i wspaniałe tło do zdjęć plenerowych! Mnogość atrakcji na wesela powoduje, że Narzeczeni mają często twardy

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź