Za co deweloperzy kochają Wilanów

Za co deweloperzy kochają Wilanów

Wilanów to uwielbiana przez deweloperów dzielnica Warszawy. Nieustannie powstają tam nowe inwestycje z komfortowymi i luksusowymi osiedlami domów jednorodzinnych i zabudową wielorodzinną w otoczeniu zieleni, które są idealne dla rodzin z dziećmi.

Jak podkreśla Maciej Balcerek z warszawskiej agencji architektonicznej Perfect Space: Deweloperzy uwielbiają Wilanów, bo to Twoje miejsce blisko natury, a zarazem w centrum miasta, pozwalające korzystać z wielkomiejskich atrakcji. Za co jeszcze deweloperzy kochają Wilanów?

Wilanów blisko centrum miasta

Dzielnica ta ma dobre połączenie z centrum Warszawy. W około 30 minut można dojechać do centrum, a w 10 minut do stacji metra Imielin. Planowane jest również szybkie połączenie z Ursynowem oraz dostęp do obwodnicy. Z Wilanowa szybko dostaniemy się do pracy w innych dzielnicach Warszawy.

Oaza bezpieczeństwa i spokoju

Wielu mieszkańców Wilanowa decyduje się na zakup mieszkania lub domu właśnie w tej dzielnicy miasta stołecznego ze względu na duże bezpieczeństwo. Fakt ten sprawia, mieszkania w Wilanowie kupują ludzie szukający spokoju i dobrego sąsiedztwa.

Intymność i komfort dla mieszkańców

Elegancka i prestiżowa dzielnica Warszawy jest ulubionym miejscem deweloperów, gdzie powstaje mnóstwo kameralnych i eleganckich osiedli. Znajdujące się tam inwestycje wyróżnia niska zabudowa, duże okna oraz balkony lub tarasy. Budynki oddalone są od siebie, dzięki czemu zapewniają spokój, intymność i komfort.

Wilanów – mieszkania dla rodzin z dziećmi

Infrastruktura tej dzielnicy Warszawy wyróżnia się dostępem do żłobków, przedszkoli, szkół, placów zabaw i boisk sportowych, co czyni Wilanów atrakcyjnym miejscem do zamieszkania dla rodzin z dziećmi.

Doskonałe miejsce na sport i ucieczkę od miasta

Wilanów to fascynująca architektura i piękna część Warszawy, w której historia przeplata się z przyszłością i naturą. Piękne otoczenie, bliskość pola golfowego, mnóstwo ścieżek rowerowych czy prestiżowych siłowni oraz klubów fitness pozwala na aktywny wypoczynek. Ponadto nieopodal znajduje się ogród botaniczny, wilanowska plaża, zawadzkie stawy, lasy, nadwiślańskie dzikie plaże, Rezerwat Przyrody Skarpa Ursynowska i Las Kabacki.

Przestronne i komfortowe mieszkania

Jest to dzielnica, w której deweloperzy chętnie budują nowe inwestycje takie jak przestronne i komfortowe domy i mieszkania na sprzedaż. To prestiżowe położenie, a do tego nowoczesność i stonowana architektura przyciągają młodych i aktywnych ludzi oraz rodziny z dziećmi.

Mieszkania wtopione w naturę

Dodatkową atrakcją dla potencjalnych mieszkańców jest fakt, że osiedla są otulone zielenią oraz ogrodzone. Niezaprzeczalnie wyjątkowym atutem tej lokalizacji jest bliskość zielonej okolicy, która zachęca do spacerów, wycieczek rowerowych i aktywnego spędzania czasu z rodziną.

Nowoczesna architektura z udogodnieniami

Lokalizacja ta jest doskonałym rozwiązaniem dla wymagającego singla, młodego małżeństwa, rodziny z dziećmi czy dziadków, którzy pragną przeprowadzić się ze wsi bliżej swoich dzieci i wnucząt. Przyciąga ich wysoki standard wykończenia domów i mieszkań w Wilanowie oraz przestronne pomieszczenia, funkcjonalne windy, duże okna zapewniające dostęp do światła dziennego oraz sporej wielkości tarasy i balkony. W okolicy dominuje niska zabudowa wielorodzinna oraz domy jednorodzinne.

Mieszkania w mieście i blisko natury

Kameralne i nowoczesne inwestycje z oryginalną architekturą i w wysokim standardzie wykończenia są poszukiwane w Warszawie. Otoczenie parków, bliskość piaszczystych plaż oraz natury sprawia, że mieszkanie w Wilanowie daje komfort życia w mieście, ale blisko natury oraz oszczędza czas mieszkańców.

Previous Xiaomi Redmi Note 7
Next Drukarnia internetowa i jej zalety

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Kim jest ortoptystka?

Ortoptystyka, mimo że jest stosunkowo mało znanym kierunkiem, to nie jest on w Polsce nowy, ponieważ istnieje od mniej więcej 30 lat. O ortoptystach zwykło się mawiać, że wykonują małą

Wiadomości 0 Comments

Przyznał się do kilkunastu włamań do samochodów

Ursynowscy policjanci zatrzymali 47-latka, chwilę po włamaniu do samochodu. Funkcjonariuszy zawiadomił świadek, który widział przez okno swojego mieszkania, jak podejrzany świeci latarką po pojazdach, a następnie usłyszał jak ktoś tłucze

Wiadomości 0 Comments

Policjanci zabezpieczyli blisko pół kilograma narkotyków i zatrzymali podejrzanego

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym i podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Kryminalni znaleźli i zabezpieczyli w sumie 435 gramów kokainy i marihuany, a także

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź