Wypożyczalnie samochodów w Warszawie przy dworcach, metrze, lotnisku – lista popularnych

Wypożyczalnie samochodów w Warszawie przy dworcach, metrze, lotnisku – lista popularnych

Warszawa jako stolica Polski jest miastem często odwiedzanym zarówno przez Polaków, którzy mają do załatwienia jakieś sprawy, jak i przez obcokrajowców. Bardzo często dostają się nad Wisłę środkami transportu zbiorowego: samolotami, pociągami, autokarami. W Warszawie okazuje się jednak, że potrzebują wynająć samochód. Gdzie mogą tego dokonać? W wypożyczalniach! Prezentujemy najpopularniejsze z nich.

Wypożyczalnie samochodów przy dworcach w Warszawie

Transport kolejowy w Polsce ma się coraz lepiej. Wiele osób decyduje się więc na poruszanie się po kraju pociągami. W sytuacji, gdy następnie muszą przesiąść się do samochodu, mogą wynająć go w którejś z wypożyczalni, która znajduje się w pobliżu dworca.

Jedną z nich jest Wypożyczalnia Aut Mega Tanio, która prowadzi wynajem aut w punkcie przy Dworcu Gdańskim stacji metra linii M1, która zlokalizowana jest przy ul. Słomińskiego przy dworcu kolejowym Warszawa Gdańska, a w pobliżu ul. Andersa. O tym, jakie są zasady wynajmu samochodów w tej wypożyczalni przeczytać można na stronie wypozyczalnia-aut24.pl/wynajem-samochodow-warszawa/. Dowiedzieć się z niej można, że w swojej ofercie mają samochody każdej klasy, które oferowane są z pełnym pakietem ubezpieczeń, dobrym wyposażeniem i klimatyzacją. W pobliżu stacji Warszawa Gdańska znajduje się też wypożyczalnia aut 4Mobility Car, Kangoor i JOKA. Część z nich działa stacjonarnie, a część mobilnie. Najlepiej zadzwonić w celu poznania szczegółowej oferty, w tym warunków odbioru pojazdu.

Nie można zapomnieć i o stacji kolejowej Dworzec Wschodni, która położona jest między ulicami Kijowską a Lubelską. W jej pobliżu odebrać można pojazd nie tylko od Wypożyczalni Samochodów Mega Tanio, ale także Rentis, Warsaw Car Rent, Art Car.

Wysiadając z pociągu na dworcu Warszawa Zachodnia, którego budynek mieści się w pobliżu ronda Zesłańców Syberyjskich, skorzystać można z oferty Wypożyczalni Aut Mega Tanio, CarNet Polska, Centrum i Avis.

Gdzie wypożyczyć auto przy warszawskim metrze?

Tak jak już wspomniano, przy stacjach metra z łatwością można wynająć samochód. Oczywiście nie zawsze punkt odbioru będzie dokładnie na miejscu. Czasami trzeba nieco odejść. Jednak wybór firm jest spory. Oprócz tych, które swoją działalnością obejmują dworce kolejowe, wymienić należy SIS-Car przy stacjach metra – Imielin i Wilanowska, TOPCARS przy Metro Pole Mokotowskie, ale i innych stacjach oraz Start Car Rent przy stacji metra Centrum, Marymont. Oczywiście to nie wszystkie możliwości, warto jednak wiedzieć, gdzie się zgłosić szukając samochodu na wynajem w Warszawie.

Wypożyczalnie samochodów na warszawskich lotniskach

Oczywiście osoby, które do Warszawy przylatują samolotem, również skorzystać mogą z wypożyczalni aut. Najważniejsze to znać swoje potrzeby, by z łatwością móc określić, jakiego samochodu się potrzebuje, na jaki okres i na jakich warunkach finansowych. Wypożyczalnia Aut Mega Tanio udostępnia swoje samochody na lotnisku w Okęciu i Modlinie. Jednak skorzystać w portach lotniczych można i z szeregu innych firm. Najwięcej na Okęciu działa dużych znanych sieci: Avis, Hertz, RentCar, a na warszawskim Modlinie: CarFree, MobiCars, Budget® Car Hire.

Previous Mieszkania w Warszawie. Gdzie jest tanio? Raport cenowy + Infografika
Next Jak ustrzec się przed smogiem w Warszawie?

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Jakie wyposażenie salonu fryzjerskiego?

Salony fryzjerskie to zakłady usługowe, które dominują w krajobrazie polskich miast i miasteczek. Decyzję o tym, aby otworzyć własny salon fryzjerski każdego roku wciąż podejmują nowe osoby. Sporządzenie biznesplanu to

Strefa Biznesu 0 Comments

Czy dobra praca przez Internet jest w ogóle możliwa?

Bez względu na to, czy mamy do czynienia z wypełnianiem ankiet, reklamowaniem konkretnych produktów i usług, czy też z tworzeniem stron www, co do jednego nie możemy mieć wątpliwości. Praca

Strefa Biznesu 0 Comments

Co to jest Chiller?

Przemysłowe agregaty wody lodowej stosowane są w różnych aplikacjach, gdzie woda lodowa lub ciecz jest cyrkulowana przez urządzenia procesowe. Powszechnie używane do chłodzenia produktów i maszyn, agregaty wody lodowej są

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź