Wykorzystał nieuwagę kolegi i włamał się na jego konto

Wykorzystał nieuwagę kolegi i włamał się na jego konto

Pięć zarzutów usłyszał w wolskiej komendzie 20-letni Rafał E. Mężczyzna jest podejrzany o włamanie na rachunek bankowy znajomego i wypłatę z niego pieniędzy. 20-latek został zatrzymany niedługo po zgłoszeniu. Teraz może grozić mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Do policjantów na Woli zgłosił się pokrzywdzony, który zawiadomił, że z jego rachunku bankowego ktoś dokonał wypłat pieniędzy na łączną kwotę ponad 2 tysięcy zł. Z informacji wynikało również, że podejrzewanym jest znajomy pokrzywdzonego, który w chwili nieuwagi mógł uzyskać dostęp do kart bankomatowych, jak i rachunku bankowego.

Sprawa trafiła do wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. Po zgromadzeniu materiału dowodowego i wykonaniu czynności, policjanci namierzyli 20-letniego Rafała E., który został zatrzymany i doprowadzony do komendy. Podejrzany usłyszał łącznie pięć zarzutów kradzieży z włamaniem i został objęty dozorem policyjnym. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia.

Previous Policjanci znaleźli i zabezpieczyli kilkaset porcji handlowych narkotyków
Next Zgłosił własne porwanie

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

WOLNIEJ ZNACZY BEZPIECZNIEJ – DZIAŁANIA „PRĘDKOŚĆ”

Policjanci stołecznego wydziału ruchu drogowego i komend powiatowych prowadzą działania kontrolno-prewencyjne pod nazwą „Prędkość”. Przy wykorzystaniu wideorejestratorów i ręcznych mierników prędkości sprawdzą, czy kierowcy nie łamią przepisów dotyczących dozwolonej prędkości.

Wiadomości 0 Comments

Policjanci zlikwidowali plantację konopi indyjskich

Śródmiejscy kryminalni przy współpracy z prokuraturą rejonową Warszawa Wola zatrzymali 2 osoby podejrzane o posiadanie znacznej ilości marihuany, handel nią, uprawę konopi indyjskich i posiadanie wyposażenia wspomagającego ich wzrost. Rodzinny

Wiadomości 0 Comments

POLICJANT URATOWAŁ DWOJE LUDZI Z POŻARU

Podczas wczorajszej akcji ratunkowej st. sierż. Marcin Wabik ze stołecznego oddziału prewencji wykazał się niezwykłą odwagą. Nie bacząc na zagrożenie, wyprowadził z płonącego domu dwoje ludzi. Sam z objawami zaczadzenia

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!