UPROWADZIŁ PARTNERKĘ BRATA, BO TEN NIE CHCIAŁ Z NIM WSPÓŁPRACOWAĆ

UPROWADZIŁ PARTNERKĘ BRATA, BO TEN NIE CHCIAŁ Z NIM WSPÓŁPRACOWAĆ

Kryminalni niedługo po tym, jak otrzymali informację, że pewien mężczyzna mógł przewozić w bagażniku samochodu osobę wbrew jej woli, zatrzymali podejrzanego. Na podstawie zgromadzonych dowodów 37-latek usłyszał zarzut i został tymczasowo aresztowany. Policjanci dotarli do pokrzywdzonej i wyjaśnili całą sprawę.

Kobieta przechodząca ulicami Grochowa zauważyła, jak kierowca samochodu otworzył bagażnik auta, a w nim znajdował się ktoś, kto najwyraźniej próbował się uwolnić. Mężczyzna jednak wepchnął osobę z powrotem do środka i odjechał. Kobieta spisała numery rejestracyjne pojazdu.

Tym tropem podążali kryminalni. Nie od razu udało się ustalić aktualnego właściciela pojazdu, jednak po dokonaniu licznych sprawdzeń funkcjonariusze dotarli do posesji w Sulejówku, gdzie zaparkowana była opisana przez zgłaszającą honda. Silnik samochodu był jeszcze ciepły.

Kryminalni zatrzymali mężczyznę, który wszystkiego się wypierał, twierdził, że zupełnie nie wie o co chodzi. W bagażniku pojazdu policjanci zabezpieczyli ślady krwi.

Dalsze ustalenia i czynności pozwoliły na wyjaśnienie okoliczności całego zdarzenia. Jak się okazało ofiarą uprowadzenia była partnerka brata podejrzanego.  Pozbawił ją wolności prawdopodobnie dlatego, że brat nie chciał uczestniczyć w jego przestępczych procederach.

37-latek usłyszał zarzut pozbawienia wolności ze szczególnym udręczeniem, za co grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

Previous PODEJRZANY O OSZUSTWA ZATRZYMANY
Next ZLIKWIDOWANO PLANTACJĘ KONOPI INDYJSKICH

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

DWA MIESIĄCE ARESZTU ZA DWANAŚCIE CZYNÓW

Dwa miesiące aresztu zastosował sąd wobec 26-letniego Krzysztofa Sz. podejrzanego o liczne kradzieże torebek na terenie dzielnicy Praga Północ. Dzięki policjantom z wydziału mienia doszło do zatrzymania mężczyzny. Krzysztof Sz.

Warszawa na Sygnale 0 Comments

PODEJRZEWANY KRADŁ ZA TYSIĄCE, WPADŁ NA KRADZIEŻY… SKARPET

Dzielnicowi z Piaseczna zatrzymali 35-letniego mężczyznę podejrzewanego o dokonanie co najmniej kilku kradzieży sklepowych. Jego łupem padły między urządzenia elektroniczne za 6 tysięcy złotych, kosmetyki za ponad 2 tysiące oraz

Warszawa na Sygnale 0 Comments

PODEJRZANY O OSZUSTWO METODĄ „NA POLICJANTA” ZATRZYMANY

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu postawili zarzut oszustwa mężczyźnie, którego wizerunek w miejscu popełnienia przestępstwa zarejestrowały kamery monitoringu. 32-latek został rozpoznany dzięki publikacji nagrania oraz

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź