UPROWADZIŁ PARTNERKĘ BRATA, BO TEN NIE CHCIAŁ Z NIM WSPÓŁPRACOWAĆ

UPROWADZIŁ PARTNERKĘ BRATA, BO TEN NIE CHCIAŁ Z NIM WSPÓŁPRACOWAĆ

Kryminalni niedługo po tym, jak otrzymali informację, że pewien mężczyzna mógł przewozić w bagażniku samochodu osobę wbrew jej woli, zatrzymali podejrzanego. Na podstawie zgromadzonych dowodów 37-latek usłyszał zarzut i został tymczasowo aresztowany. Policjanci dotarli do pokrzywdzonej i wyjaśnili całą sprawę.

Kobieta przechodząca ulicami Grochowa zauważyła, jak kierowca samochodu otworzył bagażnik auta, a w nim znajdował się ktoś, kto najwyraźniej próbował się uwolnić. Mężczyzna jednak wepchnął osobę z powrotem do środka i odjechał. Kobieta spisała numery rejestracyjne pojazdu.

Tym tropem podążali kryminalni. Nie od razu udało się ustalić aktualnego właściciela pojazdu, jednak po dokonaniu licznych sprawdzeń funkcjonariusze dotarli do posesji w Sulejówku, gdzie zaparkowana była opisana przez zgłaszającą honda. Silnik samochodu był jeszcze ciepły.

Kryminalni zatrzymali mężczyznę, który wszystkiego się wypierał, twierdził, że zupełnie nie wie o co chodzi. W bagażniku pojazdu policjanci zabezpieczyli ślady krwi.

Dalsze ustalenia i czynności pozwoliły na wyjaśnienie okoliczności całego zdarzenia. Jak się okazało ofiarą uprowadzenia była partnerka brata podejrzanego.  Pozbawił ją wolności prawdopodobnie dlatego, że brat nie chciał uczestniczyć w jego przestępczych procederach.

37-latek usłyszał zarzut pozbawienia wolności ze szczególnym udręczeniem, za co grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

Previous PODEJRZANY O OSZUSTWA ZATRZYMANY
Next ZLIKWIDOWANO PLANTACJĘ KONOPI INDYJSKICH

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

AMFETAMINA W PACZCE Z PAPIEROSAMI

Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego przedstawili zarzut posiadania środków odurzających 21-letniemu mieszkańcowi gminy. Mężczyznę zatrzymali podczas interwencji, gdy w należącej do niego paczce z papierosami ujawnili biały proszek. Badanie narkotesterem wykazało,

Warszawa na Sygnale 0 Comments

TRAFIŁ ZA KRATY, PONIEWAŻ USIŁOWAŁ ZABIĆ

Kolejny raz szeroko zakrojona praca operacyjna wilanowskich funkcjonariuszy przyniosła spektakularne efekty. Kryminalni z pomocą wydziału realizacyjnego Komendy Stołecznej Policji dokonali zatrzymania mężczyzny podejrzewanego o usiłowanie zabójstwa na terenie Ursynowa. Franciszek

Warszawa na Sygnale 0 Comments

„W DOMU JEST BOMBA, POŁÓŻ 100 TYS. NA WYCIERACZCE”

Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego zatrzymali 19-letniego mieszkańca województwa śląskiego, który w rozmowie telefonicznej poinformował mieszkankę Łomianek, że w jej domu jest bomba. Na

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź