Ubezpieczenie samochodów w branży motoryzacyjnej

Ubezpieczenie samochodów w branży motoryzacyjnej

Jeśli twoja praca związana jest z samochodami, potrzebujesz polisy dostosowanej do określonych potrzeb. Tymczasem zakres standardowych ubezpieczeń często okazuje się zbyt wąski, by sprostać twoim oczekiwaniom. Idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy ubezpieczeniowej, która zna specyfikę twojej branży.

Kogo dotyczy polisa?

Ofert przeznaczonych dla branży motoryzacyjnej najlepiej szukać pod coraz popularniejszym w branży hasłem Motor trade insurance. Jest to polisa utworzona z myślą o tych, których nie satysfakcjonuje zakres ochrony przewidziany w obowiązkowym OC oraz dodatkowym AC. Korzystają z niej m.in. firmy przewozowe, warsztaty i komisy samochodowe, mechanicy, dilerzy samochodowi i dostawcy, a nawet parkingowi pracujący przy hotelach. Z pełną, bardzo szeroką listą zawodów, których dotyczy ta polisa, można zapoznać się w Internecie lub przez infolinię firm specjalizujących się w niestandardowych ubezpieczeniach, takich jak Insurance Factory. Więcej informacji pod adresem https://www.insurancefactory.co.uk/motortrade-insurance.

Co obejmuje polisa?

Wykupując polisę dla branży motoryzacyjnej, zyskujesz pewność, że w razie uszkodzenia samochodu wszystkie koszty naprawy pokryje ubezpieczyciel. Ubezpieczenie ściąga z ciebie ciężar odpowiedzialności za wypadki, które często są niemożliwymi do przewidzenia zdarzeniami losowymi – to podstawowy zakres ochrony związany z podwyższonym ryzykiem pracy kuriera. W nieco szerszych wariantach polisa obejmuje również ochronę budynków należących do twojej firmy. Ubezpieczyciel jest również w stanie zadbać o to, byś nie musiał sięgać po pieniądze do własnej kieszeni również w razie uszkodzenia towarów przewożonych w ramach działalności twojej firmy . Właściciele firm, w których pracuje się z kosztownym, specjalistycznym sprzętem, z pewnością docenią możliwość ochrony narzędzi pracy. Wielu klientów decyduje się też na rozszerzenie ochrony na wypadek kradzieży pojazdów, natomiast handlarze samochodowi często chcą chronić się przed skutkami nieświadomego zakupu auta z nielegalnego źródła.

W branży motoryzacyjnej możesz pracować nie tylko ze swoimi pojazdami – jesteś również odpowiedzialny za samochody klientów. Aby prowadzić swój biznes bez zbędnego stresu, zainwestuj w dobrą polisę, która sprosta twoim oczekiwaniom.

Previous Tanie OC w Warszawie? Istnieje?
Next Znęcał się nad żoną i córkami, groził teściowej i znieważył ratownika medycznego

Może to Ci się spodoba

Motoryzacja 0 Comments

Autokomis – dobre miejsce, żeby kupić auto?

Wyszukanie dobrego samochodu używanego może być dużym problemem, jeśli mamy określone wymagania i nie chcemy z nich rezygnować. Czy autokomis to dobre miejsce, aby znaleźć idealne auto z drugiej ręki?

Motoryzacja 0 Comments

Klasyczne auto – kilka porad dla kupujących

Jesteś fanem starej motoryzacji? A może chcesz sprawić sobie klasyczne auto? Dowiedz się, jakie formalności w związku z tym musisz dokonać, aby stać się właścicielem takiego pojazdu i móc poruszać

Motoryzacja 0 Comments

Trendy i ciekawostki. Wiodące technologie w zarządzaniu flotami samochodowymi.

Za kilka lat spedycja może wyglądać zupełnie inaczej niż dzisiaj. Do zmian przyczyniają się trendy takie jak wprowadzanie automatyzacji. Zmiany są odczuwalne również przez innych użytkowników dróg, czego przykładem są

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!