Tymczasowy areszt za ciężkie uszkodzenie ciała ze skutkiem śmiertelnym

Tymczasowy areszt za ciężkie uszkodzenie ciała ze skutkiem śmiertelnym

Kryminalni po dwóch dobach pracy operacyjnej, weryfikowania informacji, typowania potencjalnych podejrzanych, zatrzymali 44-letniego otwocczanina, podejrzanego o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, co skutkowało śmiercią 51-letniego mieszkańca Warszawy. Do zdarzenia doszło na terenie kompleksu szkolnego jednej z otwockich szkół. 44-latek usłyszał już zarzut w tej sprawie. Na wniosek prokuratury, otwocki sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Teraz grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło na terenie kompleksu jednej ze szkół w Otwocku. W wyniku, jak później ustalono, ciosów zadawanych pięścią i kopnięć, 51-letni mieszkaniec Warszawy doznał obrażeń ciała i zmarł. Podejrzanym w tej sprawie miał być mężczyzna, który w tym czasie przebywał na terenie szkoły.

Ustaleniem jego personaliów zajęli się kryminalni, którzy zabezpieczyli szkolny monitoring i podjęli czynności operacyjne.

Po dwóch dobach skrupulatnego sprawdzania zdobytych informacji, policjanci ustalili mężczyznę, który mógł mieć związek z tym zdarzeniem. Był to 44-letni mieszkaniec Otwocka. Mężczyznę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie.

Policjanci podejrzanego doprowadzili do prokuratury. Tam przedstawiono mu zarzut spowodowania obrażeń, na skutek których pokrzywdzony zmarł.

Otwocki sąd uwzględnił wniosek prokuratora o zastosowanie najsurowszego środka zapobiegawczego i zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt. Teraz grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Otwocku.

Previous Policjanci zlikwidowali plantację konopi indyjskich
Next Areszt za fałszywe powiadomienie o podłożeniu ładunku wybuchowego

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Areszt za próbę wyłudzenia kredytu

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o usiłowanie wyłudzenia pożyczki w wysokości blisko ćwierć miliona złotych. Artur P. posłużył się w tym celu podrobionymi dokumentami, między innymi dowodem

Wiadomości 0 Comments

Wypadek ze skutkiem śmiertelnym. Kierowco uważaj na drodze

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło na drodze powiatowej w Pianowie Daczki gm. Nasielsk. 26-letni kierujący seatem wjechał do przydrożnego rowu, a następnie uderzył w drzewo. Niestety młody

Wiadomości 0 Comments

Matka z synem usłyszeli zarzuty

Zarzuty działania wspólnie i w porozumieniu usłyszeli w wolskiej komendzie matka z synem. 57-letnia Natalia K. i jej 26-letni syn zostali zatrzymani w związku z podejrzeniem kradzieży kosmetyków w sklepie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!