TRAGEDIA NA DRODZE-APELUJEMY O OSTROŻNOŚĆ!

TRAGEDIA NA DRODZE-APELUJEMY O OSTROŻNOŚĆ!

Wczoraj około godziny 19.00 w Ożarowie Mazowieckim doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W zdarzeniu udział brał samochód ciężarowy i motocykl. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń motocyklista zmarł. W tym roku na terenie powiatu doszło już do dziewięciu tak tragicznych wypadków drogowych, w których śmierć poniosło dwanaście osób. Policjanci apelują o ostrożność na drodze.

Wczoraj około godziny 19.00 na skrzyżowaniu ulicy Umiastowskiej z Parkową w Ożarowie Mazowieckim miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek drogowy. W zdarzeniu udział wziął samochód ciężarowy oraz motocykl. Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu zdarzenia wynika, że motocyklista zderzył się ze scanią wykonującą manewr skrętu w lewo. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń 24-letni motocyklista zmarł.

Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin trwały czynności procesowe. Oprócz służb ratunkowych na miejscu obecny był prokurator i biegły z zakresu wypadków drogowych. Prowadzone śledztwo przez Prokuraturę Rejonową w Pruszkowie oraz policjantów pozwoli na ustalenie dokładnych okoliczności wypadku.

W tym roku na terenie powiatu doszło już do dziewięciu tak tragicznych wypadków drogowych, w których śmierć poniosło dwanaście osób. Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg, zarówno do kierowców, jak i niechronionych uczestników ruchu drogowego o rozwagę, ostrożność oraz respektowanie przepisów drogowych. Pamiętajmy, że przepisy ruchu drogowego, znaki drogowe, ograniczenia prędkości są po to, by się do nich dostosować!

Previous Jak lokalizacja mieszkania wpływa na jego czystość?
Next PODEJRZANY O OSZUSTWA ZATRZYMANY

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Żona sprzątała „biżuterię”, a mąż sprzedawał „fanty”

Prawie 100 tysięcy złotych, to szacunkowa kwota strat, na jakie narażone zostały cztery rodziny z powiatu otwockiego, które korzystały z usług 37-letniej obywatelki Ukrainy, zajmującej się domowym sprzątaniem i robieniem

Wiadomości 0 Comments

„Agresor” zatrzymany w pościgu trafił do aresztu

Policjanci prewencji zatrzymali w pościgu 21-letniego Jacka K. podejrzanego o krótkotrwałe użycie samochodu i jego zniszczenie. Mieszkaniec powiatu płońskiego usłyszał zarzuty i decyzją sądu trafił na 3 miesiące do aresztu.

Wiadomości 0 Comments

WOLNIEJ ZNACZY BEZPIECZNIEJ – DZIAŁANIA „PRĘDKOŚĆ”

Policjanci stołecznego wydziału ruchu drogowego i komend powiatowych prowadzą działania kontrolno-prewencyjne pod nazwą „Prędkość”. Przy wykorzystaniu wideorejestratorów i ręcznych mierników prędkości sprawdzą, czy kierowcy nie łamią przepisów dotyczących dozwolonej prędkości.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź