Telefony Xiaomi Redmi Note

Telefony Xiaomi Redmi Note

Xiaomi Redmi to jedna ze zdecydowanie najpopularniejszych marek wśród polskich użytkowników smartfonów. Z kolei samo Xiaomi Redmi Note to część marki odpowiedzialna za telefony o nieznacznie, ale mimo wszystko wyraźnie powiększonym ekranie, co sprawia, że Xiaomi Redmi Note swoją funkcjonalnością powoli zbliża się do tabletu.

Szalona popularność Xiaomi Redmi Note

Przed przejściem do omawiania samych telefonów, warto jest wziąć na warsztat kontrowersje, jakie pojawiają się wokół telefonów Xiaomi Redmi Note. W Internecie można przeczytać bowiem wiele szyderczych uwag na temat użytkowników telefonów Xiaomi Redmi. Związane jest to przede wszystkim z tym, że moda na nie była momentami wręcz szalona, a dotykała głównie osoby nie zainteresowane najmocniejszymi modelami na rynku.

Firma Xiaomi to jedna z szeregu chińskich firm, które swoją przygodę zaczynały jako kooperanci wielkich koncernów globalnych. Ich zadaniem było poskładanie tego, co zlecił klient zza oceanu lub przynajmniej zza morza, jeśli robiła to Japonia. Kiedy takie firmy zaczynały samodzielnie produkować telefony, często okazywało się, że ich zdolność do kopiowania zachodnich była dalece wybrakowana, przez co kupowanie takiego urządzenia było loterią. Xiaomi też miało swoje trudne chwile, ale obok Lenovo i Huawei, Xiaomi jest jednym z najlepszych przykładów wielkiego sukcesu chińskich korporacji. Dzisiaj tej marce, zwłaszcza Xiaomi Redmi Note, ale też Xiaomi Pocophone, naprawdę nie można nic zarzucić i większość negatywnych komentarzy jest wynikiem tego, że ktoś za podobny telefon zapłacił dwa razy więcej.

Dobre budżetowce i pogromcy flagowców

Tajemnicą sukcesu Xiaomi Redmi Note na polskim rynku jest przede wszystkim znakomity stosunek ceny do jakości. Producent wskazuje na trzy główne pola swojego sukcesu:

  • Znakomity design;
  • Świetna specyfikacja;
  • Dobry ekran i aparat.

Xiaomi Redmi Note pod względem cen klasyfikują się pomiędzy budżetowcami oraz pogromcami flagowców. Ich design nawiązuje do nowej chińskiej fali, co oznacza, że nie jest to po prostu zaokrąglony, nudny prostokąt, jak w urządzeniach tradycyjnych, ale mieszanka barw na czesanym aluminium. To jednak naprawdę nie jest wcale takie ważne, chociaż trzeba podkreślić jakość wykonania urządzeń Xiaomi Redmi Note.

Istotniejsze jest to, że w telefonach Xiaomi Redmi Note znajdziemy naprawdę dobre podzespoły. Rozrzut jest tutaj bardzo duży i oprócz najlepszych modeli Note można znaleźć także różne mocno ograniczone i sporo tańsze modele Lite. Tym niemniej, Xiaomi Redmi Note to zawsze wygodne korzystanie za rozsądne pieniądze i klienci sobie to naprawdę cenią.

Przechodząc płynnie do kolejnego punktu trzeba zaznaczyć, że telefony Xiaomi Redmi Note mają duże ekrany, co też jest odpowiednio wymagające dla sprzętu schowanego w środku. Żeby sztandarowy czynnik telefonów Xiaomi Redmi Note naprawdę cieszył, trzeba mu zapewnić odpowiednie wsparcie i jest to faktycznie zrobione. Zdecydowanie nie można narzekać też na jakość aparatów Xiaomi Redmi Note, które są warte znacznie więcej, niż trzeba za nie zapłacić.

Previous Profesjonalne suszarki fryzjerskie
Next Podstawowy sprzęt elektroniczny do biura

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Wpadł poszukiwany ps.”Igor”

Policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali kolejnego mężczyznę poszukiwanego listem gończym. 48-letni Ireneusz W. ps. „Igor” ma do odbycia karę 4 lat pozbawienia wolności za działalność w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym.

Wiadomości 0 Comments

Najpierw wzbudzał zaufanie, później zabierał markową odzież

Mokotowscy policjanci zatrzymali 52-letniego mężczyznę, który dopuścił się 4 kradzieży sklepowych na sumę około 5000 zł. Wykorzystując swój wygląd, uśmiech i ubiór, nie wzbudzający jakiegokolwiek podejrzenia i wynosił ze sklepu

Wiadomości 0 Comments

ZAPRASZAMY NA FOTORELACJĘ Z ZABEZPIECZENIA PRZEJAZDU KIBICÓW PODCZAS WCZORAJSZEGO MECZU POLSKA – KAZACHSTAN NA STADIONIE NARODOWYM W WARSZAWIE

We wczorajszym zabezpieczeniu meczu Polska – Kazachstan na Stadionie Narodowym w Warszawie udział brali między innymi policjanci z Komisariatu Metra Warszawskiego, których służbę można obejrzeć w naszej fotogalerii.  

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!