Studia w WSB Warszawa – studia inżynierskie i licencjackie z wysokimi stypendiami i zniżkami

Studia w WSB Warszawa – studia inżynierskie i licencjackie z wysokimi stypendiami i zniżkami

Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie to dobry wybór dla tych, którzy chcą studiować w stolicy, wolą uczelnię prywatną od publicznej, a dodatkowo liczą na wysokie stypendia i zniżki. WSB Warszawa umożliwia zarówno zdobycie tytułu licencjata lub magistra, jak i inżyniera.

Studia w stolicy na uczelni biznesowej

Wyższe Szkoły Bankowe to przede wszystkim uczelnie biznesowe, w których duży nacisk kładzie się na praktykę. Zajęcia są prowadzone przez ekspertów w swoich branżach, dzięki czemu studenci mają szansę uczyć się od najlepszych. Dużym atutem studiowania w WSB w Warszawie jest możliwość łączenia pracy z nauką już od pierwszego roku studiów – grafik zajęć jest ułożony w taki sposób, by studenci mogli pracować chociaż na pół etatu. Co ważne, ofertę dla siebie znajdą zarówno osoby, którym zależy na uzyskaniu tytułu inżyniera (w WSB Warszawa można studiować informatykę i logistykę), jak i licencjata czy magistra (tutaj wybór jest znacznie większy – aplikować można na kierunki ekonomiczne i finansowe oraz administrację, pedagogikę czy zarządzanie; z pełną ofertą można zapoznać się na https://www.wsb.pl/warszawa).

Studia Warszawa: stypendia i zniżki na studia

Dla osób, które wybierają uczelnie niepubliczne, istotną kwestią jest wysokość czesnego. W WSB Warszawa studenci mogą liczyć na wysokie stypendia i zniżki na studia. Stypendia są przyznawane zarówno studentom, którzy uzyskują najlepsze wyniki w nauce, jak i tym, którzy mogą pochwalić się wybitnymi osiągnięciami w sporcie. Stypendium mogą otrzymać także studenci w trudnej sytuacji materialnej czy osoby niepełnosprawne. O warunkach przyznawania poszczególnych rodzajów stypendium można przeczytać na stronie (https://www.wsb.pl/warszawa/studia-i-szkolenia/studia-i-stopnia/stypendia-i-znizki).

Co ciekawe, WSB Warszawa uruchomiła również Program VIS, czyli Very Important Student. To program stworzony z myślą o osobach, chcących rozpocząć naukę na studiach I stopnia, a które ukończyły szkołę średnią i otrzymały świadectwo z wyróżnieniem. Co ważne, do programu mogą dołączyć także studenci WSB – wystarczy, że w pierwszym semestrze osiągną wyróżniające się wyniki w nauce. Dzięki temu stypendium, fundowanemu ze środków własnych uczelni, student może uczyć się w drugim semestrze za darmo.

Na tle innych warszawskich uczelni WSB Warszawa wyróżnia się zatem nie tylko ofertą akademicką, ale także wysokimi stypendiami i zniżkami.

 

Artykuł sponsorowany.

Previous Zatrzymany w związku z zabójstwem
Next Areszt za rozbój i wymuszenie rozbójnicze

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Areszt za znęcanie się nad matką

Mokotowscy policjanci dokonali zatrzymania 21 latka podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad swoją matką. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna wielokrotnie wszczynał w domu awantury podczas których wyzywał oraz naruszał

Wiadomości 0 Comments

UROCZYSTA POLOWA MSZA ŚWIĘTA I APEL PAMIĘCI

Na placu Krasińskich w Warszawie przy Pomniku Powstania Warszawskiego odbyła się uroczysta Polowa Msza święta z okazji obchodów 73. rocznicy Powstania Warszawskiego. Wzięli w niej udział m. in. prezydent Andrzej

Wiadomości 0 Comments

Próbował wyrwać kobiecie torebkę, przewrócił ją, bił i kopał

Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali obywatela Gruzji podejrzanego o usiłowanie rozboju. Mężczyzna zaatakował przypadkowego przechodnia próbując zabrać pokrzywdzonej 46-latce torebkę. Napastnik został zatrzymany po krótkim pościgu. 27-latek usłyszał już zarzuty. Za

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź