Studia w WSB Warszawa – studia inżynierskie i licencjackie z wysokimi stypendiami i zniżkami

Studia w WSB Warszawa – studia inżynierskie i licencjackie z wysokimi stypendiami i zniżkami

Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie to dobry wybór dla tych, którzy chcą studiować w stolicy, wolą uczelnię prywatną od publicznej, a dodatkowo liczą na wysokie stypendia i zniżki. WSB Warszawa umożliwia zarówno zdobycie tytułu licencjata lub magistra, jak i inżyniera.

Studia w stolicy na uczelni biznesowej

Wyższe Szkoły Bankowe to przede wszystkim uczelnie biznesowe, w których duży nacisk kładzie się na praktykę. Zajęcia są prowadzone przez ekspertów w swoich branżach, dzięki czemu studenci mają szansę uczyć się od najlepszych. Dużym atutem studiowania w WSB w Warszawie jest możliwość łączenia pracy z nauką już od pierwszego roku studiów – grafik zajęć jest ułożony w taki sposób, by studenci mogli pracować chociaż na pół etatu. Co ważne, ofertę dla siebie znajdą zarówno osoby, którym zależy na uzyskaniu tytułu inżyniera (w WSB Warszawa można studiować informatykę i logistykę), jak i licencjata czy magistra (tutaj wybór jest znacznie większy – aplikować można na kierunki ekonomiczne i finansowe oraz administrację, pedagogikę czy zarządzanie; z pełną ofertą można zapoznać się na https://www.wsb.pl/warszawa).

Studia Warszawa: stypendia i zniżki na studia

Dla osób, które wybierają uczelnie niepubliczne, istotną kwestią jest wysokość czesnego. W WSB Warszawa studenci mogą liczyć na wysokie stypendia i zniżki na studia. Stypendia są przyznawane zarówno studentom, którzy uzyskują najlepsze wyniki w nauce, jak i tym, którzy mogą pochwalić się wybitnymi osiągnięciami w sporcie. Stypendium mogą otrzymać także studenci w trudnej sytuacji materialnej czy osoby niepełnosprawne. O warunkach przyznawania poszczególnych rodzajów stypendium można przeczytać na stronie (https://www.wsb.pl/warszawa/studia-i-szkolenia/studia-i-stopnia/stypendia-i-znizki).

Co ciekawe, WSB Warszawa uruchomiła również Program VIS, czyli Very Important Student. To program stworzony z myślą o osobach, chcących rozpocząć naukę na studiach I stopnia, a które ukończyły szkołę średnią i otrzymały świadectwo z wyróżnieniem. Co ważne, do programu mogą dołączyć także studenci WSB – wystarczy, że w pierwszym semestrze osiągną wyróżniające się wyniki w nauce. Dzięki temu stypendium, fundowanemu ze środków własnych uczelni, student może uczyć się w drugim semestrze za darmo.

Na tle innych warszawskich uczelni WSB Warszawa wyróżnia się zatem nie tylko ofertą akademicką, ale także wysokimi stypendiami i zniżkami.

 

Artykuł sponsorowany.

Previous Zatrzymany w związku z zabójstwem
Next Areszt za rozbój i wymuszenie rozbójnicze

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Funkcjonariusze Policji i KAS zlikwidowali magazyn z podróbkami

Ponad 45 tys. sztuk fiolek perfum, 3000 sztuk odzieży, 1200 sztuk par skarpet, 176 sztuk zegarków znanych, światowych marek, przechwycili podczas wspólnej akcji przeprowadzonej w powiecie piaseczyńskim i grójeckim policjanci

Wiadomości 0 Comments

Druk kalendarzy

Kalendarze były kiedyś wielkim wydarzeniem. Co roku, zazwyczaj w okolicach grudnia, ruszaliśmy do sklepów, by zaopatrzyć się w zestaw nowych kalendarzy na kolejny rok. Kupowaliśmy małe kieszonkowe kalendarzyki do portfela,

Wiadomości 0 Comments

Przyjechał do Polski na sprawę rozwodową i usiłował zabić żonę

Przejechał z Finlandii, gdzie mieszkał od dłuższego czasu, do Polski na sprawę rozwodową zaplanowaną na początek lutego. Kilka dni temu w godzinach wieczornych, będąc w stanie nietrzeźwości, wziął z kuchni

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź