ŚMIERTELNY WYPADEK NA DRODZE NR 62

ŚMIERTELNY WYPADEK NA DRODZE NR 62

Wczoraj na drodze nr 62 (miejscowość Kikoły gm. Pomiechówek) w godzinach porannych doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W zderzeniu trzech pojazdów śmierć poniósł 19-letni mężczyzna, kierujący jednym z samochodów. Kolejny kierowca trafił do szpitala. Policjanci apelują o szczególną ostrożność na drogach.

Wczoraj kilkanaście minut przed 9.00 w miejscowości Kikoły na drodze nr 62 doszło do tragicznego w skutkach wypadku.

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 19-letni kierowca peugeota jadąc w stronę Pomiechówka prawdopodobnie podjął manewr wyprzedzania osobowego opla, po czym zderzył się czołowo z jadącym w przeciwnym kierunku tirem. Następnie peugeot uderzył w wyprzedzany pojazd. Po zdarzeniu wszystkie pojazdy znalazły się w przydrożnym rowie.

Niestety młody mężczyzna poniósł śmierć na miejscu, a 23-letnia kobieta kierująca oplem trafiła do szpitala. Aktualnie w nowodworskiej komendzie prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratora w celu wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

Niedostosowanie prędkości do warunków drogowych czy nadmierna prędkość to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Zwolnijmy, zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.

Pamiętajmy, że w wielu miejscach nawierzchnia dróg w związku z opadami atmosferycznymi, mgłami, wydłuża drogę hamowania pojazdu. W skrajnych przypadkach kierujący może wpaść w poślizg i nie zapanować nad samochodem. Wyprzedzanie w takich warunkach, wymijanie, wchodzenie w zakręt może być bardzo niebezpieczne. Kierowcy powinni pamiętać o tym, aby poruszać się po jezdni z włączonymi światłami i przestrzegać ograniczeń prędkości. Kiedy warunki pogodowe są gorsze należy zwolnić w myśl zasady – wolniej znaczy bezpieczniej.

Previous POSIADALI NARKOTYKI, TERAZ ZA TO ODPOWIEDZĄ
Next Leasing i wynajem długoterminowy – samochód dla firmy

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ARESZTY ZA POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW

Policjanci z mokotowskiego wydziału kryminalnego zatrzymali dwie osoby podejrzane o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Policjanci zorganizowali zasadzkę, w którą wpadli 27-letni Marek D. i jego rówieśnik Paweł B. Kryminalni

Warszawa na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZABEZPIECZYLI ZNACZNĄ ILOŚĆ NARKOTYKÓW

Policjanci z Ochoty zabezpieczyli prawie 230 gramów marihuany i 100 gramów amfetaminy. Funkcjonariusze zatrzymali do sprawy trzech mężczyzn i kobietę. Wobec Mariusza R. i Moniki W. prokurator zastosował policyjny dozór.

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ARESZT ZA HANDEL I POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW

Mokotowscy kryminalni zorganizowali zasadzkę i zatrzymali trzy osoby w tym Tomasza S. podejrzanego o handel i posiadanie znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. W sumie policjanci zabezpieczyli między innymi

1 Comment

  1. adam
    Czerwiec 18, 14:31 Reply
    szukamy świadków tego wypadku...prosimy o pomoc...

Zostaw odpowiedź