Smartfony LG serii V10

Smartfony LG serii V10

Inteligentne telefony bardzo szybko zdobyły popularność. Urządzenia te produkuje dzisiaj dużo firm, wśród nich spora liczba to firmy azjatyckie. Do popularnych, także w Polsce, smartfonów należą te, których producentem jest koreański koncern LG. Smartfony tej marki chętnie wybierają osoby, dla których liczy się przede wszystkim dobra jakość wykonania i atrakcyjny dizajn. Światowa premiera smartfonów LG serii V10 miała miejsce w 2015 roku. W styczniu 2016 roku telefony te pojawiły się w polskich sklepach. W dniu premiery urządzenia te wzbudziły bardzo duże zainteresowanie na całym świecie. Zobaczmy dlaczego.

Smartfony LG serii V 10 uznano za wyjątkowe

Pewne informacje o tym, jakie będą nowe smartfony LG serii V10 pojawiły się jeszcze przed ich oficjalną premierę. Wskazywały one, że na rynek trafią urządzenia o wyjątkowych cechach. Koreański producent jako pierwszy wprowadził na rynek smartfony, które mają dwa wyświetlacze! Wiele dyskusji wywołały nie tylko dwa ekrany, ale także sam wygląd smartfona. Jego konstrukcja została wzmocniona, w efekcie telefon jest bardzo ciężki. Smartfony LG serii V10 wykonano zgodnie z normą MIL-STD-810G. Jest to norma militarna. Świadczy ona o tym smartfony LG należące do serii V10 są wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne. Telefony te poddawano różnorakim testom. Wykazały one, że po upadku z wysokości 1,2 metra smartfony wciąż są sprawne. Smartfony zwracają uwagę gumowymi elementami. Jedne osoby są nimi zachwycone, w innych rozwiązanie to nie wzbudza entuzjazmu.

Jakość wykonania

Jest naprawdę bardzo wysoka. Obudowę telefonów LG serii V10 wykonano z kilku różnych materiałów. Ich boki zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Tylna ścianka jest wykonana z chropowatego, gumowanego tworzywa. Gumowane tworzywo wykorzystano także do wykonania przestrzeni, które znajdują się pod i nad ekranem. Z tego samego tworzywa została wykona dolna i górna krawędź. Dzięki temu, że koreański producent użył chropowatego i gumowanego tworzywa, telefon pewnie leży w dłoni, do tego jest odporny jest na zarysowania. Wszystkie elementy, które składają się na obudowę smartfona zostały idealnie do siebie dopasowane. Urządzenie jest stosunkowo ciężkie, waży 192 g.

Rozmieszczenie poszczególnych elementów

Ze smartfona korzysta się bardzo wygodnie, wszystkie przyciski zostały rozmieszczone na obudowie w ergonomiczny sposób. Na górnej krawędzi umieszczony został mikrofon i port podczerwieni. Drugi mikrofon, port microUSB, jack audio 3,5, drugi mikrofon oraz głośnik mono zostały umieszczone na dolnej krawędzi. Na tylnej ściance umieszczono obiektyw aparatu (minusem jest to, że wystaje on ponad obudowę), autofocus oraz dwutonową diodę LED. Przyciski do włączania  telefonu oraz do regulowania głośności znajdują się pod aparatem. Ekran ma przekątną 5,7 cala. Drugi wyświetlacz umieszczony został w górnej ramce. Przycisk do włączania telefonu pełni także funkcję czytnika linii papilarnych. Powiadomienia wyświetlane są na dodatkowym wyświetlaczu, także wtedy, gdy główny pozostaje w uśpieniu.

Previous Smog Alert w Warszawie! Użyj jonów ujemnych dla czystego powietrza w Twoim domu
Next Nasiona marihuany

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Nasiona marihuany

Istnieją setki różnych gatunków nasion, lepiej znanych jako genetyka lub odmiany. Genetyka ta jest dostępna w różnych firmach, znanych jako „banki nasion”, a duża część sprzedaży tych nasion odbywa się

Life&Style 0 Comments

Witamina C w płynie – doskonała dla Twojej odporności

Znaczenie witamin dla naszego organizmu jest ogromne i jest to fakt niezaprzeczalny. Specjaliści zajmujący się medycyną wielokrotnie podkreślają, że warto dbać o suplementację witamin, by ich poziom w organizmie był

Life&Style 0 Comments

Właściwości i zastosowanie zimnotłoczonego oleju lnianego

Olej lniany powstaje w wyniku procesu zimnego tłoczenia nasion lnu, a stosowany w codziennej diecie, dostarcza do organizmu korzystnych kwasów tłuszczowych Omega 3 i 6, ponieważ jest ich bogatym źródłem.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź