Profesjonalne suszarki fryzjerskie

Profesjonalne suszarki fryzjerskie

Żaden salon fryzjerski nie może obyć się bez nożyczek i bez suszarki do włosów. Bardzo ważne jest, żeby do działalności zawodowej używać suszarek profesjonalnych, a nie tych z rynku konsumenckiego. Przeciętny użytkownik korzysta z suszarki maksymalnie kilka razy w tygodniu. W salonie fryzjerskim jest ona używana przynajmniej kilkanaście razy dziennie. Producenci tego rodzaju sprzętu mają w swojej ofercie urządzenia dla zawodowców. Czym się one charakteryzują?

Suszarka fryzjerska – jonizacja powietrza

Najważniejszym plusem profesjonalnej suszarki fryzjerskiej jest opcja jonizacji powietrza. To właśnie dzięki tej możliwości, Twoja fryzjerka układa Ci fryzurę dużo łatwiej niż jesteś w stanie zrobić to samodzielnie w domu. Kiedy suszysz włosy wytwarzają się na nich jony dodatnie i powodują problemu z ich ułożeniem. Aby się ich pozbyć, profesjonalna suszarka emituje jony ujemne, które neutralizują działanie tych dodatnich i sprawiają, że układanie fryzury to czysta przyjemność.

W opcję generowania jonów ujemnych wyposażone są suszarki zbudowane w technologii ceramiczno-turmalinowej. Rozgrzewają się one w równomierny sposób co pozwala skutecznie wysuszyć włosy. Jednocześnie nie powodują elektryzowania się naszej fryzury.

Zimny nawiew – dlaczego jest taki ważny?

Kolejną ważną funkcją profesjonalnego sprzętu jest tzw. zimny nawiew. Każde suszenie włosów powinno być kończone przy wykorzystaniu tej opcji. Kiedy podczas suszenia korzystamy z gorącego powietrza, łuski włosa otwierają się. Żeby je zamknąć i doprowadzić włos do stanu wyjściowego należy użyć nawiewu z zimnym powietrzem. Wtedy mamy pewność, że niczego sobie nie uszkodziliśmy. Powietrze o niższej temperaturze sprawia, że włosy wyglądają na zdrowsze i po prostu lśnią. Profesjonalną suszarkę poznasz po dużych możliwościach regulacji temperatury. Produkty skierowane na rynek masowy mają zazwyczaj 1-3 stopnie.

Bardzo ważne kwestie techniczne

Korzystając z suszarki w domu nie zastanawiamy się np. nad jej wagą. A to bardzo ważny aspekt przy wyborze sprzętu do salonu. Taką suszarkę trzymasz w ręce przez wiele godzin dziennie i ciężki „klocek” może spowodować, że szybciej się zmęczysz i pod koniec dnia będziesz wolniej pracować.

Ważna jest też moc silnika i jego trwałość. Sprawdzaj też czy oglądany przez Ciebie sprzęt posiada czujnik temperatury, który zapobiega przegrzaniu się suszarki.

Bardzo ważną rzeczą jest też głośność suszarki. Ilość generowanych przez nią decybeli wpływa znacznie nie tylko na komfort klientów, ale też Twój. Kiedy przez wiele godzin przebywasz w lokalu, w którym ciągle pracują głośne suszarki do włosów, nie trudno o mocny ból głowy na koniec dnia.

Dodatki i akcesoria

Profesjonalna suszarka fryzjerska posiada w zestawie zdecydowanie więcej dodatków niż produkty przeznaczone dla klienta indywidualnego. Dyfuzor i koncentrator – to rzeczy, bez których nie obejdziesz się w swojej pracy i warto zwrócić uwagę na to, aby były jak najlepszej jakości.

Warto zainwestować w dobry sprzęt tak, aby był niezawodny i służył nam latami. Klientki na pewno to docenią i chętnie wrócą do Twojego salonu.

Previous Do obrotu mogli wprowadzić nawet 400 kg narkotyków
Next Telefony Xiaomi Redmi Note

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Elektryczna sprawa rozwiązana

Sukcesem zakończyły się kolejne działania kryminalnych z Pragi Północ. Operacyjni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o liczne kradzieże z włamaniem do pojazdów. Ich łupem padały… akumulatory samochodowe oraz sprzęt budowlany. Pokrzywdzeni

Wiadomości 0 Comments

POMOC DLA JACKA

St. asp. Jacek Kurzeja jest funkcjonariuszem Biura Operacji Antyterrorystycznych Komendy Głównej Policji. Podczas służby był wielokrotnie odznaczany za swoją bohaterską i nienaganną postawę min. medalem zasłużony policjant, medalem za pełnienie

Wiadomości 0 Comments

ZLIKWIDOWANO PLANTACJĘ KONOPI INDYJSKICH

Prawie 300 krzaków konopi indyjskiej ujawnili policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna. Plantację ujawniono w pobliżu niewielkiej miejscowości w gminie Lesznowola. Sprawa ma charakter rozwojowy. Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego, którzy

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź