Próbował nagrać kobietę w przebieralni

Próbował nagrać kobietę w przebieralni

27-latek próbował nagrać sportową kamerką, przebierającą się w basenowej szatni, kobietę. 28-latka, która zorientowała się, że jest nagrywana z ukrycia, zaalarmowała personel ośrodka. Kamil N. został ujęty, a następnie przekazany w ręce mokotowskich policjantów.

Kilka minut po 20:00 pokrzywdzona, po zakończonych zajęciach na basenie, poszła do szatni. Nie spodziewała się, że ktoś będzie ją nagrywał podczas przebierania. Gdy zauważyła kamerkę w dolnej części pomieszczenia, podniosła krzyk. Na miejscu natychmiast pojawił się personel ośrodka oraz ratownicy.

Ujęty 27-latek został przekazany mokotowskim policjantom. Ci przyjęli zawiadomienie o przestępstwie. Kamerka będąca dowodem w sprawie trafiła do depozytu.

Kamil. N. spędził noc w policyjnej celi. Następnego dnia usłyszał zarzut utrwalania wizerunku nagiej osoby bez jej zgody. Mężczyzna przyznał się do przestępstwa, ale nie potrafił wyjaśnić swojego postępowania. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Previous Z zemsty włamał się do byłej dziewczyny
Next Strzelał do okien i drzwi sąsiadów, bo się nudził

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Zatrzymany za narkotyki i złamanie sądowego nakazu, usiłował wręczyć policjantom łapówkę

Zabezpieczeniem narkotyków i zatrzymaniem kierowcy, który złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, zakończyła się kontrola drogowa przeprowadzona przez północnopraskich policjantów. Zatrzymany 30-latek próbował uniknąć odpowiedzialności, usiłując wręczyć policjantom 800 złotych łapówki.

Wiadomości 0 Comments

Kradzież kosmetyków o wartości około 12 tys. złotych

Kryminalni z komendy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego otrzymali informację o kradzieży kosmetyków z jednej z firm na terenie błońskiej gminy. Jak ustalili funkcjonariusze, kosmetyki o wartości około 12 tys. złotych

Wiadomości 0 Comments

Podczas przesłuchania naruszył nietykalność cielesną policjanta

60-latek odpowie przed sądem za znęcanie się nad swoją żoną. Mężczyzna, od pewnego czasu znęcał się psychicznie nad rodziną. Ofiara do tej pory nie składała zawiadomienia o znęcaniu się, ale

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź