Prawie 40 kilogramów marihuany nie trafi na rynek

Prawie 40 kilogramów marihuany nie trafi na rynek

Dzięki policjantom z bielańskiego wydziału kryminalnego na rynek nie trafi kilkadziesiąt kilogramów marihuany. Na terenie Starych Babic zlikwidowano plantację, na której rosło prawie 2000 krzewów konopi indyjskich. Z tej ilości roślin można wytworzyć prawie 40 kilogramów środków odurzających o czarnorynkowej wartości około 2 milionów złotych.

Kryminalni z Bielan w ramach prowadzonych działań, dotyczących zwalczania przestępczości narkotykowej, kilka dni temu zlikwidowali plantację konopi indyjskich. Zlokalizowana przez nich działka, na której rosły konopie indyjskie miała powierzchnię 600 m². To rekordowa powierzchnia uprawy odnotowana w ostatnim czasie. Działka, na której rosły krzewy położona była tuż przy cmentarzu w Starych Babicach.

Ujawnione konopie już wkrótce nadawałyby się do zbioru. Policjanci zabezpieczyli prawie 2000 krzewów konopi indyjskich, z których można wyprodukować prawie 40 kilogramów narkotyków o czarnorynkowej wartości około 2 milionów złotych.

Funkcjonariusze ustalają teraz kto jest ich właścicielem i w jaki sposób rośliny znalazły się  na działce.

Previous Wrocławska klinika pomaga chorym na stwardnienie rozsiane
Next Groził wybuchem bomby w restauracji, został aresztowany

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

WYŁUDZALI KREDYTY I TELEFONY NA SKRADZIONYCH DOKUMENTACH, USŁYSZELI ŁĄCZNIE 27 ZARZUTÓW

Skuteczne działania policjantów z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu z Woli doprowadziły do ustalenia i zatrzymania pięciu osób podejrzanych o oszustwa, usiłowania oszustwa, kradzież dokumentów i ukrywanie dokumentów.

Warszawa na Sygnale 0 Comments

KOBIETA ZATRZYMANA POD ZARZUTEM SUTENERSTWA I STRĘCZYCIELSTWA

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu z Woli zatrzymali kobietę podejrzaną o ułatwianie i czerpanie korzyści z nierządu. Jak ustalili funkcjonariusze, od pewnego czasu udostępniała

Warszawa na Sygnale 0 Comments

TO BYŁO OSZUSTWO NA PONAD 102 TYS. ZŁOTYCH

Policjanci z mokotowskiego wydziału do walki z przestępczością gospodarczą zatrzymali mężczyznę podejrzanego o oszustwo. Jak ustalili funkcjonariusze prowadzący postępowanie, 51-letni Grzegorz J. doprowadził firmę do niekorzystnego rozporządzania mieniem na kwotę

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!