Poszukiwany posiadał narkotyki – trafił pod policyjny dozór

Poszukiwany posiadał narkotyki – trafił pod policyjny dozór

36-letni mieszkaniec Targówka odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 90 gramów narkotyków. Dodatkowo, mężczyzna poszukiwany był do ustalenia miejsca pobytu przez wolską prokuraturę. 36-latek trafił pod policyjny dozór.

Policjanci z Targówka poszukiwali 36-letniego mieszkańca dzielnicy. Prokuratura Rejonowa dla Warszawy Woli wydała zarządzenie o ustalenie jego miejsca pobytu do celów prawnych. Kiedy mundurowi z wydziału wywiadowczo-patrolowego otrzymali informację, że prawdopodobnie przebywa on w mieszkaniu przy ul. Toruńskiej i dodatkowo ma posiadać narkotyki, natychmiast postanowili to sprawdzić. Zapukali do drzwi wytypowanego mieszkania. Okazało się, że lokal był otwarty. W środku mundurowi ujawnili śpiącego mężczyznę.

W związku z podejrzeniem, że w mieszkaniu mogą znajdować się narkotyki, policjanci zlustrowali pomieszczenie. Na komodzie znaleźli słoik z suszem roślinnym. Dariusz P. został zatrzymany i trafił do komendy przy ul. Jagiellońskiej.

Po zważeniu zabezpieczonych substancji i przebadaniu testerami narkotykowymi, okazało się, że poszukiwany miał ponad 90 gramów marihuany.

Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.

Przypomnijmy, że za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Zarzuty karne za zniszczenie kilkudziesięciu samochodów
Next Jedna nocna służba, dwóch zatrzymanych i zabezpieczony ponad kilogram amfetaminy oraz marihuany

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

TŁUMY NA FESTYNIE W KOMISARIACIE RZECZNYM

Tego nikt się nie spodziewał. „Frekwencja przerosła nasze oczekiwania” stwierdził Komendant Komisariatu Rzecznego Policji mł. insp. Marek Gago. Pomimo wielu imprez w mieście oraz upału, 12 edycja Dnia Dziecka z

Wiadomości 0 Comments

Zostali zatrzymani przed kolejnym skokiem na jubilera

Na wniosek wilanowskich policjantów i prokuratora mokotowski sąd zastosował 3-miesięczne areszty wobec dwóch obywateli Gruzji podejrzanych o włamanie do sklepów jubilerskich i kradzież biżuterii wartej około 60.000 zł. Funkcjonariusze operacyjnie

Wiadomości 0 Comments

Znużony pracą hydraulik zniszczył kluczem francuskim 10 aut

Mokotowscy wywiadowcy zatrzymali 40-letniego mężczyznę, który uszkodził kluczem francuskim 10 samochodów, jakie napotkał na swojej drodze z pracy. Radosław T. miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!