Poszukiwany posiadał narkotyki – trafił pod policyjny dozór

Poszukiwany posiadał narkotyki – trafił pod policyjny dozór

36-letni mieszkaniec Targówka odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 90 gramów narkotyków. Dodatkowo, mężczyzna poszukiwany był do ustalenia miejsca pobytu przez wolską prokuraturę. 36-latek trafił pod policyjny dozór.

Policjanci z Targówka poszukiwali 36-letniego mieszkańca dzielnicy. Prokuratura Rejonowa dla Warszawy Woli wydała zarządzenie o ustalenie jego miejsca pobytu do celów prawnych. Kiedy mundurowi z wydziału wywiadowczo-patrolowego otrzymali informację, że prawdopodobnie przebywa on w mieszkaniu przy ul. Toruńskiej i dodatkowo ma posiadać narkotyki, natychmiast postanowili to sprawdzić. Zapukali do drzwi wytypowanego mieszkania. Okazało się, że lokal był otwarty. W środku mundurowi ujawnili śpiącego mężczyznę.

W związku z podejrzeniem, że w mieszkaniu mogą znajdować się narkotyki, policjanci zlustrowali pomieszczenie. Na komodzie znaleźli słoik z suszem roślinnym. Dariusz P. został zatrzymany i trafił do komendy przy ul. Jagiellońskiej.

Po zważeniu zabezpieczonych substancji i przebadaniu testerami narkotykowymi, okazało się, że poszukiwany miał ponad 90 gramów marihuany.

Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.

Przypomnijmy, że za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Zarzuty karne za zniszczenie kilkudziesięciu samochodów
Next Jedna nocna służba, dwóch zatrzymanych i zabezpieczony ponad kilogram amfetaminy oraz marihuany

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

11-latka odpowie za kradzież telefonów komórkowych

11-latka stanie przed sądem rodzinnym i nieletnich za popełnione przestępstwo. Uczennicę zatrzymali policjanci z wydziału ds. nieletnich i patologii w związku z kradzieżą telefonów komórkowych, której dopuściła się w ubiegłym

Wiadomości 0 Comments

Przy użyciu noża próbował zmusić do oddania długu

Policjanci z komisariatu na Bemowie zatrzymali 25-letniego mężczyznę podejrzanego o zmuszanie do zwrotu wierzytelności przy użyciu noża. Pokrzywdzony miał naliczone bardzo wysokie odsetki za nieterminową spłatę. Wpadł na terenie Bielan,

Wiadomości 0 Comments

Dotkliwie pobił, trafił do aresztu na trzy miesiące

Dzięki szybkiej reakcji policjantów z Woli doszło do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o pobicie, którego skutkiem jest ciężki uszczerbek na zdrowiu. Z ustaleń wynika, że pokrzywdzony został dotkliwie pobity i z

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!