Poszukiwany posiadał narkotyki – trafił pod policyjny dozór

Poszukiwany posiadał narkotyki – trafił pod policyjny dozór

36-letni mieszkaniec Targówka odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 90 gramów narkotyków. Dodatkowo, mężczyzna poszukiwany był do ustalenia miejsca pobytu przez wolską prokuraturę. 36-latek trafił pod policyjny dozór.

Policjanci z Targówka poszukiwali 36-letniego mieszkańca dzielnicy. Prokuratura Rejonowa dla Warszawy Woli wydała zarządzenie o ustalenie jego miejsca pobytu do celów prawnych. Kiedy mundurowi z wydziału wywiadowczo-patrolowego otrzymali informację, że prawdopodobnie przebywa on w mieszkaniu przy ul. Toruńskiej i dodatkowo ma posiadać narkotyki, natychmiast postanowili to sprawdzić. Zapukali do drzwi wytypowanego mieszkania. Okazało się, że lokal był otwarty. W środku mundurowi ujawnili śpiącego mężczyznę.

W związku z podejrzeniem, że w mieszkaniu mogą znajdować się narkotyki, policjanci zlustrowali pomieszczenie. Na komodzie znaleźli słoik z suszem roślinnym. Dariusz P. został zatrzymany i trafił do komendy przy ul. Jagiellońskiej.

Po zważeniu zabezpieczonych substancji i przebadaniu testerami narkotykowymi, okazało się, że poszukiwany miał ponad 90 gramów marihuany.

Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.

Przypomnijmy, że za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Zarzuty karne za zniszczenie kilkudziesięciu samochodów
Next Jedna nocna służba, dwóch zatrzymanych i zabezpieczony ponad kilogram amfetaminy oraz marihuany

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Dziewięciu poszukiwanych wpadło jednej nocy

Policjanci z Woli w przeciągu jednej nocy zatrzymali dziewięć osób poszukiwanych. Najpierw w ręce policjantów wpadł 57-letni mężczyzna, który był poszukiwany na podstawie listu gończego. Kolejne osoby zostały zatrzymane na

Wiadomości 0 Comments

Znęcał się nad matką

Policjanci z Woli zatrzymali 59-letniego Marka J. który od dłuższego czasu znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją matką, a pod wpływem alkoholu wszczynał w domu awantury. W chwili interwencji

Wiadomości 0 Comments

Kokaina w skarpecie, a w bagażniku 30 kg tytoniu

Policjanci z warszawskiego oddziału prewencji zatrzymali 36-letniego obywatela Armenii i zabezpieczyli dwa worki o łącznej wadze ok. 30 kg tytoniu nieznanego pochodzenia, bez polskich znaków akcyzowych. Mężczyzna wpadł podczas kontroli

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!