POLICJANT URATOWAŁ DWOJE LUDZI Z POŻARU

POLICJANT URATOWAŁ DWOJE LUDZI Z POŻARU

Podczas wczorajszej akcji ratunkowej st. sierż. Marcin Wabik ze stołecznego oddziału prewencji wykazał się niezwykłą odwagą. Nie bacząc na zagrożenie, wyprowadził z płonącego domu dwoje ludzi. Sam z objawami zaczadzenia trafił do szpitala.

Wczoraj w jednym z budynków przy Targowej wybuchł pożar. Jako pierwsi na miejsce dotarli policjanci stołecznego oddziału prewencji. Widząc wydobywający się na wysokości pierwszego piętra ogień oraz słysząc głośne krzyki i wołanie o pomoc, błyskawicznie rozpoczęli akcję ratunkową.  Powiadomili straż pożarną i pogotowie ratunkowe. Będącymi na wyposażeniu policyjnych radiowozów gaśnicami próbowali gasić pożar. Głośno alarmowali o grożącym niebezpieczeństwie.

W wyniku podjętych działań cztery osoby szybko opuściły strefę zagrożenia. Niestety dwóm kolejnym  rozprzestrzeniający się ogień odciął drogę ucieczki. Wtedy jeden z policjantów bez wahania wszedł do płonącego budynku. Na drugim piętrze odnalazł kobietę i mężczyznę, którzy krzykiem wzywali pomocy. Chwycił ich pod ręce, sprowadził na parter i odnajdując bezpieczne wyjście, ewakuował na bezpieczną odległość.

Dzięki błyskawicznej interwencji policjantów stołecznego oddziału prewencji strażacy szybko ugasili ogień. Dzięki nim nie doszło również do tragedii.

St. sierż. Marcin Wabik, który wykazał się niezwykłą odwagą podczas akcji ratunkowej, po jej zakończeniu z objawami zaczadzenia trafił do szpitala. Tam uzyskawszy pomoc, został zwolniony do domu.

Previous WOŃ MARIHUANY CZUĆ BYŁO JUŻ OD PROGU DRZWI
Next ARESZT ZA POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

ZWOLNIJ TEMPO PRZED PODRÓŻĄ

Wielu mieszkańców garnizonu warszawskiego w okresie zbliżających się ferii wybiera się na wypoczynek w odległe rejony naszego kraju lub poza jego granicę. Przed podróżą sprawdźmy stan techniczny naszego samochodu. Wizyta

Wiadomości 0 Comments

Dozór za znęcanie się nad matką, zakaz kontaktowania się i nakaz opuszczenia mieszkania

Na wniosek policjantów z Białołęki, prokurator zastosował dozór wobec 40-letniego mężczyzny zatrzymanego pod zarzutem znęcania się nad matką. Dodatkowo Jacek T. ma zakaz kontaktowania się z pokrzywdzoną i musi opuścić

Wiadomości 0 Comments

NIETRZEŹWA 16-LATKA ZA KIEROWNICĄ BMW

Tylko dzisiejszej nocy policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierowców, którzy po spożyciu alkoholu zdecydowali się wsiąść za kierownicę. Wśród nich znalazła się 16-latka, która mając niemal 1,5 promila alkoholu we krwi

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!