Policjanci znaleźli klucz otwierający pustostan, a w nim znaczną ilość narkotyków

Policjanci znaleźli klucz otwierający pustostan, a w nim znaczną ilość narkotyków

Policjanci z wydziału kryminalnego na Pradze Północ, realizując operacyjnie uzyskaną informację, zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków należących do zatrzymanego Patryka S. Mężczyzna, u którego ujawniono ponad 400 gramów nielegalnych środków, usłyszał w prokuraturze zarzuty i został objęty policyjnym dozorem. 22-latek będzie musiał stawiać się w jednostce Policji 5 razy w tygodniu. Za to przestępstwo Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z  Pragi Północ, w wyniku operacyjnego rozpoznania w środowisku osób związanych z przestępczością narkotykową, uzyskali informację, że 22-letni mieszkaniec dzielnicy może przechowywać nielegalne środki. Policjanci ustalili miejsce zamieszkania mężczyzny. Dzięki dokładnie zaplanowanym działaniom w ich ręce trafił Patryk S. Znaleziony w jego odzieży woreczek z beżowym proszkiem potwierdził podejrzenia kryminalnych.

Funkcjonariusze w mmieszkaniu mężczyzny znaleźli ukryty w piecu kaflowym klucz, otwierający drzwi pustostanu. Tam mundurowi ujawnili kolejne zawiniątka i foliowe woreczki z suszem roślinnym oraz białym i beżowym proszkiem. Zabezpieczono również dwie wagi elektroniczne, służące najprawdopodobniej do porcjowania narkotyków.

W komendzie wszystkie zabezpieczone substancje poddano badaniom i okazało się, że są to ponad 42 gramy heroiny, prawie280 gramów marihuany, 113 gramów amfetaminy. Łączna waga zabezpieczonych substancji to 435 gramów brutto.

Śledczy doprowadzili Patryka S. do prokuratury, gdzie został przesłuchany i usłyszał zarzuty za posiadanie znacznej ilości środków odurzających oraz handel nimi. Wobec 22-latka prokurator zastosował dozór Policji. Teraz mężczyzna musi stawiać się w komendzie przy Jagiellońskiej 5 razy w tygodniu.

Za te przestępstwa Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Kradzież mieszkaniowa metodą "na legendę"
Next Funkcjonariusze Policji i KAS zlikwidowali linię produkcyjną i magazyn z podrobionymi perfumami

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

ZABEZPIECZENIE MECZU NA STADIONIE W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM

Policjanci zabezpieczający wczorajszy mecz Świtu z Widzewem Łódź zatrzymali pięciu mężczyzn, którzy są podejrzewani o złamanie prawa. Dwóch podejrzanych o wtargnięcie na płytę stadionu, dwóch o znieważenie i naruszenie nietykalności

Wiadomości 0 Comments

POSZUKUJEMY ZAGINIONEJ TERESY WOJKOWSKIEJ

Policjanci z Legionowa poszukują zaginionej 77-letniej Teresy WOJKOWSKIEJ. Kobieta w piątek 25 sierpnia br.w godz. 7.30-10.40 wyszła z domu w Legionowie i do do tej pory nie powróciła do miejsca

Wiadomości 0 Comments

POLICYJNE ZABEZPIECZENIE ZGROMADZEŃ W DNIU 25 MARCA

W sobotę na terenie Warszawy odbyło się kilka zgromadzeń publicznych. W trakcie ich zabezpieczenie niezbędne było wstrzymanie ruchu na ulicach, którymi przechodziły manifestacje. W zgromadzeniu zgłoszonym w godzinach od 9:00

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!