Policjanci znaleźli klucz otwierający pustostan, a w nim znaczną ilość narkotyków

Policjanci znaleźli klucz otwierający pustostan, a w nim znaczną ilość narkotyków

Policjanci z wydziału kryminalnego na Pradze Północ, realizując operacyjnie uzyskaną informację, zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków należących do zatrzymanego Patryka S. Mężczyzna, u którego ujawniono ponad 400 gramów nielegalnych środków, usłyszał w prokuraturze zarzuty i został objęty policyjnym dozorem. 22-latek będzie musiał stawiać się w jednostce Policji 5 razy w tygodniu. Za to przestępstwo Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z  Pragi Północ, w wyniku operacyjnego rozpoznania w środowisku osób związanych z przestępczością narkotykową, uzyskali informację, że 22-letni mieszkaniec dzielnicy może przechowywać nielegalne środki. Policjanci ustalili miejsce zamieszkania mężczyzny. Dzięki dokładnie zaplanowanym działaniom w ich ręce trafił Patryk S. Znaleziony w jego odzieży woreczek z beżowym proszkiem potwierdził podejrzenia kryminalnych.

Funkcjonariusze w mmieszkaniu mężczyzny znaleźli ukryty w piecu kaflowym klucz, otwierający drzwi pustostanu. Tam mundurowi ujawnili kolejne zawiniątka i foliowe woreczki z suszem roślinnym oraz białym i beżowym proszkiem. Zabezpieczono również dwie wagi elektroniczne, służące najprawdopodobniej do porcjowania narkotyków.

W komendzie wszystkie zabezpieczone substancje poddano badaniom i okazało się, że są to ponad 42 gramy heroiny, prawie280 gramów marihuany, 113 gramów amfetaminy. Łączna waga zabezpieczonych substancji to 435 gramów brutto.

Śledczy doprowadzili Patryka S. do prokuratury, gdzie został przesłuchany i usłyszał zarzuty za posiadanie znacznej ilości środków odurzających oraz handel nimi. Wobec 22-latka prokurator zastosował dozór Policji. Teraz mężczyzna musi stawiać się w komendzie przy Jagiellońskiej 5 razy w tygodniu.

Za te przestępstwa Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Kradzież mieszkaniowa metodą "na legendę"
Next Funkcjonariusze Policji i KAS zlikwidowali linię produkcyjną i magazyn z podrobionymi perfumami

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI W CAŁYM KRAJU DBAJĄ O BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS 26. FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Dzisiaj policjanci czuwają nad bezpieczeństwem podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dla wielu funkcjonariuszy to jedno z najważniejszych zadań dzisiejszej służby. Na ulicach wszystkich województw o bezpieczeństwo dba większa

Wiadomości 0 Comments

Policjanci zabezpieczyli heroinę

Zarzut posiadania środków odurzających usłyszał w wolskiej komendzie 40-letni Daniel K. Mężczyzna został zatrzymany przez stołecznych wywiadowców. Funkcjonariusze ujawnili w pojeździe, którym poruszał się mężczyzna 12 zawiniątek z heroiną. Teraz

Wiadomości 0 Comments

BŁYSKAWICZNA REAKCJA I DETERMINACJA POLICJANTÓW POZWOLIŁA URATOWAĆ ŻYCIE 73-LATKA

Profesjonalizmem i determinacją wykazała się policyjna załoga z Pragi Północ w czasie interwencji przy ulicy 11 Listopada. Dzięki sierż. Annie Gutkowskiej oraz st. post. Tomaszowi Skrok udało się uratować życie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź