Policjanci znaleźli i zabezpieczyli kilkaset porcji handlowych narkotyków

Policjanci znaleźli i zabezpieczyli kilkaset porcji handlowych narkotyków

Śródmiejscy kryminalni zatrzymali mężczyzn podejrzanych o posiadanie znacznej ilości środków odurzających i handel nimi. Policjanci w mieszkaniu znaleźli w sumie ponad 460 gramów marihuany i amfetaminy. Za te przestępstwa 33-letniemu Marcinowi K. i 32-letniemu Andrzejowi R. grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności. Obaj mężczyźni decyzją sądu zostali już tymczasowo aresztowani.

Blisko 500 porcji handlowych marihuany i amfetaminy znaleźli i zabezpieczyli policjanci ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego w jednym z mieszkań w centrum miasta. Funkcjonariusze udzielali asysty komornikowi podczas eksmisji.

Kiedy natknięto się na foliowy woreczek z zapięciem strunowym, czyli tzw. dilerkę, a w niej marihuanę policjanci postanowili dokładnie przeszukać lokal i upewnić się, czy w mieszkaniu nie ma innych środków odurzających. Szybko okazało się, że to była słuszna decyzja.  Sposób, w jaki były zapakowane narkotyki świadczy o tym, że zostały on dostarczone odbiorcy poprzez firmę kurierską lub w innej formie przesyłki.

Śródmiejscy kryminalni zorganizowali zasadzkę, chcąc sprawdzić, kto przyjdzie po paczkę. Przed zaplombowanymi przez funkcjonariuszy drzwiami mieszkania pojawiło się dwóch mężczyzn. Na widok taśm z napisem policja szybkim krokiem próbowali opuścić klatkę schodową i budynek. Wtedy zostali zatrzymani.

Ustalenia operacyjne policjantów prowadzących tę sprawę pozwoliły na udowodnienie i postawienie zarzutów 33-letniemu Marcinowi K. posiadania znacznej ilości narkotyków, a 32-letniemu Andrzejowi R. handlu nimi, od co najmniej 3 lat. Obaj mężczyźni na wniosek prokuratury decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.

Za te przestępstwa zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii zatrzymanym mężczyznom grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Urządzenia wielofunkcyjne – to się opłaca
Next Wykorzystał nieuwagę kolegi i włamał się na jego konto

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Zaczęło się od wymiany słów skończyło na usiłowaniu zabójstwa

Śródmiejscy policjanci zatrzymali 26-latka podejrzanego o usiłowanie zabójstwa 37-letniego mężczyzny. Na jednej z ulic w centrum Warszawy doszło do wymiany słów między mężczyznami. W trakcie awantury Adrian Cz. wyjął nóż

Wiadomości 0 Comments

Areszt m.in. za kradzież z włamaniem do pojazdu

Policjanci z Pragi Północ zajmujący się zwalczaniem przestępczości samochodowej ustalili, a następnie zatrzymali, 37-letniego mieszkańca dzielnicy odpowiedzialnego za kradzież z włamaniem do audi i kradzież rzeczy z volkswagena. Rafał D.

Wiadomości 0 Comments

61-letnia kobieta ofiarą wypadku drogowego! Apelujemy o szczególne zachowanie ostrożności

Policjanci wraz z prokuratorem wyjaśniają przyczyny wypadku drogowego, w którym śmierć poniosła 61-letnia kobieta. Do zdarzenia doszło w minioną sobotę na ulicy Królewskiej w Bogatkach. Wszystkie osoby mogące pomóc w

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!