Policjanci znaleźli i zabezpieczyli kilkaset porcji handlowych narkotyków

Policjanci znaleźli i zabezpieczyli kilkaset porcji handlowych narkotyków

Śródmiejscy kryminalni zatrzymali mężczyzn podejrzanych o posiadanie znacznej ilości środków odurzających i handel nimi. Policjanci w mieszkaniu znaleźli w sumie ponad 460 gramów marihuany i amfetaminy. Za te przestępstwa 33-letniemu Marcinowi K. i 32-letniemu Andrzejowi R. grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności. Obaj mężczyźni decyzją sądu zostali już tymczasowo aresztowani.

Blisko 500 porcji handlowych marihuany i amfetaminy znaleźli i zabezpieczyli policjanci ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego w jednym z mieszkań w centrum miasta. Funkcjonariusze udzielali asysty komornikowi podczas eksmisji.

Kiedy natknięto się na foliowy woreczek z zapięciem strunowym, czyli tzw. dilerkę, a w niej marihuanę policjanci postanowili dokładnie przeszukać lokal i upewnić się, czy w mieszkaniu nie ma innych środków odurzających. Szybko okazało się, że to była słuszna decyzja.  Sposób, w jaki były zapakowane narkotyki świadczy o tym, że zostały on dostarczone odbiorcy poprzez firmę kurierską lub w innej formie przesyłki.

Śródmiejscy kryminalni zorganizowali zasadzkę, chcąc sprawdzić, kto przyjdzie po paczkę. Przed zaplombowanymi przez funkcjonariuszy drzwiami mieszkania pojawiło się dwóch mężczyzn. Na widok taśm z napisem policja szybkim krokiem próbowali opuścić klatkę schodową i budynek. Wtedy zostali zatrzymani.

Ustalenia operacyjne policjantów prowadzących tę sprawę pozwoliły na udowodnienie i postawienie zarzutów 33-letniemu Marcinowi K. posiadania znacznej ilości narkotyków, a 32-letniemu Andrzejowi R. handlu nimi, od co najmniej 3 lat. Obaj mężczyźni na wniosek prokuratury decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.

Za te przestępstwa zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii zatrzymanym mężczyznom grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Urządzenia wielofunkcyjne – to się opłaca
Next Wykorzystał nieuwagę kolegi i włamał się na jego konto

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

W co należy wyposażyć salon fryzjerski?

Dzięki ogromnej popularności różnego rodzaju usług fryzjerskich rozpoczęcie własnej działalności z tym związanej może być bardzo ciekawym pomysłem. Taki biznes potrafi być bardzo dochodowy, niezależnie nawet od tego, czy prowadzimy go

Wiadomości 0 Comments

Najpierw wzbudzał zaufanie, później zabierał markową odzież

Mokotowscy policjanci zatrzymali 52-letniego mężczyznę, który dopuścił się 4 kradzieży sklepowych na sumę około 5000 zł. Wykorzystując swój wygląd, uśmiech i ubiór, nie wzbudzający jakiegokolwiek podejrzenia i wynosił ze sklepu

Wiadomości 0 Comments

Nagrywał kobietę telefonem w przebieralni, usłyszał zarzuty

Zatrzymany przez bemowskich policjantów trafił prosto do policyjnej celi. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna nagrywał kobietę telefonem komórkowym, kiedy ta była w przymierzalni. Kobieta widząc co się dzieje zaalarmowała

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź