POLICJANCI ZABEZPIECZALI 29. BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

POLICJANCI ZABEZPIECZALI 29. BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Od rana stołeczni policjanci zabezpieczali uroczystości, zgromadzenia i imprezy organizowane w ramach obchodów Święta Niepodległości. Wśród nich był także 29. Bieg Niepodległości. W związku z jego organizacją część ulic została wyłączona z ruchu kołowego. Wprowadzono także ograniczenia w parkowaniu. Nad bezpiecznym przebiegiem imprezy czuwali policjanci ruchu drogowego i prewencji. Nie odnotowano żadnych poważnych incydentów.

Ponad 15 tysięcy zawodników ruszyło ze skrzyżowania al. Jana Pawła II i ul. Stawki o symbolicznej godzinie 11.11. Pobiegli w dwóch kolumnach – osoby w białych i czerwonych koszulkach – tworzyli najdłuższą „flagę” w polskich barwach narodowych. 10-kilometrowa trasa wiodła m.in. al. Jana Pawła II, wiaduktem nad Al. Jerozolimskimi, ul. Chałubińskiego do al. Niepodległości.

Wszelkie informacje na temat przebiegu imprezy przekazywane były na bieżąco przez dowódców poszczególnych odcinków do sztabu operacji, który od rana działa w Komendzie Stołecznej Policji. Po godzinie 14.00 wszystkie ulice zamknięte na czas biegu zostały przywrócone do ruchu. Nie odnotowano żadnych poważnych incydentów.

Previous POLICYJNE ZABEZPIECZENIE OBCHODÓW ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI
Next ODPOWIE ZA DOPALACZE

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

To był oszust nie policjant – kolejne zatrzymanie i areszt

Mokotowscy policjanci zatrzymali kolejną osobę podejrzaną o udział w przestępstwie metodą „na policjanta”. Zmanipulowany przez oszustów 72-latek wypłacił pieniądze z banku i dwukrotnie przekazał przestępcom gotówkę, tracąc w ten sposób

Wiadomości 0 Comments

3 miesiące aresztu za serię włamań do pubów

Śródmiejscy policjanci zatrzymali 28-latka podejrzanego o serię włamań i kradzieży do barów oraz restauracji. Mariusz B. dostawał się do środka poprzez wypychanie okien lub drzwi i zabierał całe kasy fiskalne.

Wiadomości 0 Comments

Zaczęło się od wymiany słów skończyło na usiłowaniu zabójstwa

Śródmiejscy policjanci zatrzymali 26-latka podejrzanego o usiłowanie zabójstwa 37-letniego mężczyzny. Na jednej z ulic w centrum Warszawy doszło do wymiany słów między mężczyznami. W trakcie awantury Adrian Cz. wyjął nóż

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!