POLICJANCI ZABEZPIECZALI 29. BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

POLICJANCI ZABEZPIECZALI 29. BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Od rana stołeczni policjanci zabezpieczali uroczystości, zgromadzenia i imprezy organizowane w ramach obchodów Święta Niepodległości. Wśród nich był także 29. Bieg Niepodległości. W związku z jego organizacją część ulic została wyłączona z ruchu kołowego. Wprowadzono także ograniczenia w parkowaniu. Nad bezpiecznym przebiegiem imprezy czuwali policjanci ruchu drogowego i prewencji. Nie odnotowano żadnych poważnych incydentów.

Ponad 15 tysięcy zawodników ruszyło ze skrzyżowania al. Jana Pawła II i ul. Stawki o symbolicznej godzinie 11.11. Pobiegli w dwóch kolumnach – osoby w białych i czerwonych koszulkach – tworzyli najdłuższą „flagę” w polskich barwach narodowych. 10-kilometrowa trasa wiodła m.in. al. Jana Pawła II, wiaduktem nad Al. Jerozolimskimi, ul. Chałubińskiego do al. Niepodległości.

Wszelkie informacje na temat przebiegu imprezy przekazywane były na bieżąco przez dowódców poszczególnych odcinków do sztabu operacji, który od rana działa w Komendzie Stołecznej Policji. Po godzinie 14.00 wszystkie ulice zamknięte na czas biegu zostały przywrócone do ruchu. Nie odnotowano żadnych poważnych incydentów.

Previous POLICYJNE ZABEZPIECZENIE OBCHODÓW ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI
Next ODPOWIE ZA DOPALACZE

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Lotnisko Chopina uruchomi w przyszłym roku 25 nowych połączeń

Lotnisko Chopina uruchomi w 2016 roku 25 nowych połączeń. Port lotniczy odprawił w tym roku już ponad 11 milionów pasażerów – to rekordowa ilość, która pozwala konkurować Warszawie z Pragą o miano regionalnego lidera.

Wiadomości 0 Comments

ZAJĘCIA EDUKACYJNE W MOKOTOWSKIEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ

Mokotowskie policjantki zajmujące się zagadnieniami prewencji kryminalnej odwiedziły uczniów szkoły podstawowej. Podczas zajęć przypominały dzieciom o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Mówiły jak ważne jest posiadanie elementów odblaskowych, które mogą

Wiadomości 0 Comments

PRZEKAŻ NAJCENNIEJSZY DAR

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji organizuje ogólnokrajową zbiórkę krwi ” Spokrewnieni służbą”. Krew może oddać każdy policjant i pracownik cywilny. W ramach akcji 09.03.2017r. Klub HDK PCK przy Komendzie Stołecznej

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!