POLICJANCI ODZYSKALI SAMOCHODY WARTE PONAD 420 TYSIĘCY ZŁOTYCH

POLICJANCI ODZYSKALI SAMOCHODY WARTE PONAD 420 TYSIĘCY ZŁOTYCH

Policjanci z mokotowskiego wydziału do walki z przestępczością gospodarczą zatrzymali mężczyznę podejrzanego przywłaszczenie dwóch pojazdów. Mikołaj M. przestał spłacać należne raty leasingu i nie zwrócił bankowi wartych ponad 420 000 złotych luksusowych samochodów. Za to przestępstwo 45-latkowi grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Kłopoty Mikołaja M. zaczęły się w momencie, kiedy przestał spłacać raty kredytów wynikających z umów leasingowych podpisanych w marcu 2016 roku. 45-latek dysponował dwoma samochodami, porsche panamerą wartą 300 000 złotych oraz mercedesem gla o wartości 122 000 złotych.

Kiedy mężczyzna zaległ już bankowi z kilkunastoma ratami ten wypowiedział umowy i zażądał zwrotu pojazdów, czego Mikołaj M. jednak nie uczynił. Sprawą zajęli się więc policjanci z mokotowskiego wydziału do walki z przestępczością gospodarczą. To oni w krótkich odstępach czasu odzyskali obydwa luksusowe samochody i zatrzymali 45-latka.

Mężczyzna usłyszał już zarzut przywłaszczenia mienia za co kodeks karny przewiduje do do 5 lat pozbawienia wolności.

Previous KOLEJNE ZATRZYMANIA CZŁONKÓW GRUPY DOKONUJĄCEJ PRZESTĘPSTW W OBROCIE PALIWAMI
Next ODPOWIE ZA DOPALACZE

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Znieważyła i kopała ratowników, którzy przybyli z pomocą

Zatrzymaniem w policyjnej celi zakończyła się interwencja grodziskich funkcjonariuszy wobec 19-latki. Nietrzeźwa kobieta agresywnie i wulgarnie zachowywała się w stosunku do udzielających jej pomocy ratowników medycznych, a potem również policjantów.

Wiadomości 0 Comments

Okradał kobiety w tramwajach i autobusach

Policjanci z północnopraskiego wydziału zajmującego się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o wyrwy telefonów komórkowych. Zabezpieczony monitoring i operacyjne rozpoznanie pozwoliły ustalić jego tożsamość. 36-latek odpowie za kradzieże

Wiadomości 0 Comments

ODBLASKUJ, CZYLI ŚWIEĆ PRZYKŁADEM

Mały lub duży, biały, żółty, a może zielony? Każdy sprawi, że będziesz lepiej widoczny na drodze. Każdy ma olbrzymi wpływ na bezpieczeństwo. Mowa oczywiście o odblasku. Niezbędnym dodatku, który każdy

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!