Polecany laryngolog w Warszawie – Mille Medica

Polecany laryngolog w Warszawie – Mille Medica

Wiosna kojarzy się nam zwykle z najpiękniejszą porą roku. Wszystko budzi się do życia, rozkwita. Ale jakże często właśnie wtedy jesteśmy najbardziej podatni na choroby, zwłaszcza układu oddechowego. Dochodzą do tego jeszcze alergie, które są zmorą współczesnego społeczeństwa. Porada dobrego laryngologa lub alergologa staje się wówczas na wagę złota.

Centrum Laryngologii Mille Medica

Gdzie możemy się udać po pomoc laryngologa w przypadku takich objawów, jak zatkane zatoki, ból ucha, gardła czy męczący katar? Mieszkańcom Ursynowa polecamy laryngologów z Mille Medica w Warszawie.

Adres:

Centrum Laryngologii Mille Medica
ul. Lanciego 13, lok. 4 i 5
02-792 Warszawa

Ta prywatna placówka medyczna działa już od ponad 10 lat. Założona została w roku 2006 przez profesora Andrzeja Kukwę, który od lat specjalizował się w otolaryngologii, a także jego syna Wojciecha, który w życiu zawodowym podążył śladami ojca. W 2017 roku uzyskał tytuł doktora habilitowanego nauk medycznych. Od 1 października 2017 r. pełni funkcję ordynatora Oddziału Otolaryngologii w Szpitalu Czerniakowskim w Warszawie. Profesjonalizm i przyjazna atmosfera – oto dwa filary, na których stworzono przychodnię Mille Medica. Początkowo specjalizowała się ona głównie w leczeniu chorób laryngologicznych. Z czasem zakres świadczonych usług poszerzono o takie działy medycyny, jak alergologia, dermatologia, neurochirurgia, dietetyka czy logopedia. Do współpracy zaproszono wybitnych specjalistów w swojej dziedzinie. Specjalistów, których doskonale się znało, a których profesjonalizm i doświadczenie nie budziły wątpliwości.

Dokładna diagnoza podstawą skutecznego leczenia

Z kliniką Mille Medica współpracują doświadczeni lekarze laryngolodzy, alergolodzy czy dermatolodzy. Doskonale zdają sobie sprawę z tego, że tylko dokładna diagnoza poprzedzona szczegółowymi badaniami jest podstawą skutecznego leczenia. Dlatego tak wiele uwagi poświęcają zarówno tym pierwszym konsultacjom, podczas których poznają pacjenta, jak i monitorowaniu postępów leczenia.

Usługi oferowane przez klinikę Mille Medica

Centrum Laryngologii Mille Medica oferuje wiele specjalistycznych usług. Są to m.in. konsultacje laryngologiczne dorosłych i dzieci, konsultacje foniatryczne, alergologiczne, dermatologiczne, neurochirurgiczne czy dietetyczne. Na miejscu w centrum można też wykonać wiele badań, w tym m.in. badania endoskopowe górnych dróg oddechowych, USG narządów głowy i szyi czy też badania słuchu i snu. Wykonuje się też tu liczne zabiegi i operacje chirurgiczne, w tym m.in. operacje przegrody nosowej i zatok, zabiegi radiochirurgiczne niezwykle pomocne przy leczeniu chrapania, jak również zabiegi dermatologiczne polegające na usunięciu niepokojących pacjenta zmian skórnych.

Skuteczne leczenie chrapania

Jedną z najważniejszych dziedzin zainteresowania otolaryngologów w centrum Mille Medica jest leczenie chrapania. Jest to bardzo rozpowszechniony problem, z którym się boryka około 40% mężczyzn i 20% kobiet. Niewiele z nich zdaje sobie jednak sprawę z tego, że chrapaniu mogą towarzyszyć bezdechy senne. A to już może być niebezpieczne zarówno dla naszego zdrowia, jak i życia. Rozwiązaniem może być zgłoszenie się do kliniki laryngologicznej Mille Medica. Współpracujący z nią lekarze specjaliści opracowali kompleksowy program leczenia chrapania. Jak twierdzą specjaliści z Mille Medica, pozbycie się chrapania może być łatwiejsze, niż myślimy. Pierwsze badanie snu możemy wykonać u siebie w domu. Wystarczy tylko na stronie kliniki zamówić pakiet DobraNoc zawierający pulsoksymetr i szczegółową instrukcję jego użycia. Po zwróceniu urządzenia można się umówić na konsultację do lekarza specjalisty. Zebrane podczas wstępnego badania dane posłużą mu jako punkt wyjścia do zaplanowania dalszych czynności. Mogą to być bardziej szczegółowe badania, konsultacje ze specjalistami z innych dziedzin medycznych, a być może zabieg operacyjny. Każdy przypadek jest traktowany indywidualnie, dlatego też i rozwiązania takiego problemu jak chrapanie mogą być różne. Warto jednak jak najszybciej podjąć leczenie.

Previous Sitzsack - ein Hit der letzten Jahre
Next Auta na minuty w Warszawie – gdzie i za ile je wynająć?

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Dieta pudełkowa – kiedy warto się na nią zdecydować?

Chociaż dla wielu osób gotowanie to pasja, sposób na odpoczynek i czysta przyjemność, są jednak i tacy, którzy wolą spędzać swój czas poza kuchnią. Właśnie z myślą o nich coraz

Life&Style 0 Comments

Smartfony LG serii V10

Inteligentne telefony bardzo szybko zdobyły popularność. Urządzenia te produkuje dzisiaj dużo firm, wśród nich spora liczba to firmy azjatyckie. Do popularnych, także w Polsce, smartfonów należą te, których producentem jest

Life&Style 0 Comments

Nerwica zawodowa, czyli jaka?

Choć pojęcie „nerwica zawodowa” na stałe weszło do powszechnego obiegu, trzeba wiedzieć, że jej objawy mogą być całkowicie różne. W obecnych czasach bardzo wiele osób pracuje w stresie, co przyczynia

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź